Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mélyen fekvő méhlepény több...

Mélyen fekvő méhlepény több mint 4cm-re a méhszajtól a 17. héten. Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés

2019. febr. 27. 09:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Marmint milyen tapasztalatokra vagy kivancsi? Nincs rajta a mehszajon a lepeny, ennek orulni kell. Ennyi.
2019. febr. 27. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

4 cm? Az tök jó, elvileg az már nem veszélyes és valószínű, hogy még feljebb is fog húzódni (lejjebb nem szokott).

Akkor kellene aggódni, ha elérné vagy fedné a méhszájat.

2019. febr. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Koszi,a hozzászólásokat.Csak olvastam rossz dolgokról.Sajna tegnap barna folyásom volt,a doki azt mondta ettől.Nem mondta hogy feküdnöm kéne,sőt azt mondta ez ellen nem lehet mit tenni,meg kell várni,hogy feljebb menjen.
2019. febr. 27. 13:56
 4/11 anonim ***** válasza:
Ez teljesen jó. 2,5 cm-re nekem azt mondták, hogy már a hüvelyi szülésnek sincs akadálya. 17 hetesen meg még bőven feljebb fog menni.
2019. febr. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Szuper,remélem így is lesz
2019. febr. 27. 20:14
 6/11 kerdorka válasza:
Szia! Nekem is hasonló volt, aztán tényleg ment is szépen feljebb, semmi problémát nem okozott később. Ahogy nő a hasad, úgy fog tovább emelkedni.
2019. febr. 28. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Valakinek erős verzes vagy barna folyas jelentkezett?
2019. febr. 28. 09:52
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem brutál erős vérzésem volt 2x is. Egyik pillanatról a másikra öntött el. A másodiknál annyira, hogy az orvos vödröt kért alám a vizsgálat alatt. Sokáig hallottam, ahogy folyamatosan csurog bele... Annyira kivéreztem, hogy határeset volt, hogy kell-e vért kapnom. Végül vénásan kaptam vasat, az helyrerakott. 3 hetet voltam kórházban, a végére húzódott fel annyira a lepény, hogy már haza tudtak engedni.
2019. febr. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Az lemaradt: #4-es voltam.
2019. febr. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Jaj te szegeny.Akkor hanyadik hétben voltál?Hány centire húzódott fel amikor már nem volt problémád?Sajna ma megint barna folyásom van.Komolyan már megbolondulok
2019. márc. 1. 07:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!