Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Okozhatta a tegnap i tiramisu?

Okozhatta a tegnap i tiramisu?

Figyelt kérdés

Ma reggel megettem egy fél tiramisut. Tegnap vette a férjem, a hűtöben volt.

Terhes vagyok, még csak pár hetes. És kicsit megy a hasam. Lehet hogy a tiramisutol? Nem hinné hogy romlott volt, hisz tegnap vettük, de ki tudja. Lehet csak nem bírja a gyomrom? Folyamatosan Mindennap rosszul vagyok, émelygek, ezért sokkal érzékenyebb a gyomrom mint nem terhesen volt. Nem is kívánok semmit se. Próbálok a megfelelö folyadékmennyiséget leeröltetni, de nagyon nehéz.


Köszi a válaszokat


2019. febr. 28. 17:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet.
2019. febr. 28. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A tiramisuban nyers tojas van. Ha nem muszaj ilyeneket ne egyel terhesen...
2019. febr. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen nem ajánlott terhesen ilyet enni, főleg ha veszitek és nem te készítetted, ki tudja meddig állt a cukrászdában is, milyen régi tojásból készítették...
2019. febr. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igazatok van. Többet semmi ilyet nem eszek. Csak remélni tudom, hogy elmúlik, és nem valami komolyabb baj. Így is elég a bajom az egésznapi terhességi rosszullétekkel.
2019. febr. 28. 18:05
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Igyál sok folyadékot most, hogy átmossa a szervezeted! Én néha eleve besokallok a Tiramisutól, nem egy könnyű desszert :D
2019. febr. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!