Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vérszegénység, fehérvérsejtek...

Vérszegénység, fehérvérsejtek a vizeletben 35 hetesen?

Figyelt kérdés
Aggódom, már 20. Héttől szedem a Neo ferro folgamma vastablettát, sőt 30 hetesen dupláztuk az adagot, de a vérképemen egyáltalán nem látszik. Sajnos az alsó határértéken van a vörösvértest, a hemoglobin, pedig jóval a határérték alatt. Erre most fehérvérsejteket is találtak a vizeletben, bár az előző két héten nagyon beteg voltam. Nem ettem, nem aludtam és fogytam 5 kilót. Antibiotikumot is szedtem. Lehet ez a betegség miatt? Mivel turbózhatnám fel a vasam? Próbáltam b komplexet is szedni, de ezek szerint ez sem jött be.
2019. febr. 28. 17:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Konkrétan mennyire rosszak az értékeid?

Én vénásan kaptam vasat, az rengeteget segített. Utána a Krauterblut és a Nahrin áfonya.

2019. febr. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Vörösvértest 3,91, alsó határérték 3,90.

Haemoglobin 107, alsó határérték 119.

Átlagos vvt haemoglobin koncentráció 315, alsó határérték 318.

A lányommal mindig a felső határértéknél voltak, akkor is szedtem ezt a vastablettát.

2019. febr. 28. 18:02
 3/4 anonim ***** válasza:

Ezek nem is rosszak. Vénás vasat ennyire nem írnak (nekem 80 volt a Hgb-om, ha egyel alacsonyabb, már vért adtak volna).

A szerves vasszirupokat viszont kipróbálhatod (amit írtam) m

2019. febr. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm😊
2019. febr. 28. 18:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!