Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet ettől baj? Akaratom...

Lehet ettől baj? Akaratom ellenére történt!

Figyelt kérdés
5+4 hetes terhes vagyok. Ma hajnalban arra ébredtem, hogy orgazmusom volt álmomban. Soha nem volt még ilyen. Utána szúrt az alhasam egy pár percig. Nem volt vérzésem vagy ilyesmi. Direkt kerüljük a házas életet mert tavaly volt egy elhalt terhességem 5 hetesen. Most pedig barnáztam 1 hete de kaptam utrogestant. Egyből el is múlt. De most megijedtem. Hétfőn megyek UH-ra először. Ugye nem fogok elvetélni emiatt? Nem lesz baja a babának? Nagyon félek, hogy őt is elveszítem emiatt ami akaratom ellenére történt :(

2019. márc. 1. 10:08
 1/4 anonim ***** válasza:
97%

Tudom, hogy aggódsz, és még is értem.

Nem az orgazmus miatt szokott elmenni a baba, az legfeljebb beindítja a méh nyálkahártya leválást.

5 hetesen általában genetikai oka van. A 9-10. hét körül progeszteron hiány miatt.

2019. márc. 1. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Igy van ha elmegy az nem emiatt lesz.. De bizzunk a legjobbakban
2019. márc. 1. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Egy egészséges terhesség nem megy el orgazmustól.

Ha meg baj van, elmehet egy tüsszentéstől, köhögéstől, kakilástól, kb a levegővételtől is. Pontosabban bármit teszel, el fog menni.


Értem az aggodalmad, de ha baj van, inkább előbb menjen, ha minden ok, akkor semmi gondot nem okoz az orgazmus (még a szex sem a férjeddel).

2019. márc. 1. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ. Igazából a hajnali eset óta semmi bajom. Nem fáj a hasam ugyanúgy vagyok mint eddig. A tüneteim is rendben. Nem vérzek, a barnázás pedig már akkor elmúlt mikor az első utrogestan kúpot használtam. Fél napig sem tartott. Remélem nem lesz gond :)
2019. márc. 1. 10:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!