Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Angelsounds szívhang figyelőve...

Angelsounds szívhang figyelővel hogy lehet felvételt készíteni?

Figyelt kérdés
2019. márc. 1. 15:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Melleteszed a telefonod, mikor hallgatod.
2019. márc. 1. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem a 10.000 ft-os verzió van, de ezzel is lehet elvileg felvenni. Próbáltam telefonnal, laptoppal, sehogy sem ment, egyedül az működött, amikor a diktafonhoz csatlakoztattam, úgy tudtam hangot felvenni. A neten sem találtam hozzá semmilyen segédletet. De diktafonnal meg elég kevés ember rendelkezik, szóval lennie kellene más megoldásnak.
2019. márc. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nekem is ez a verzió van. Kutattam én is, de nem találtam semmit a neten :(

Köszi a válaszokat

2019. márc. 1. 17:22
 4/4 anonim ***** válasza:

Elvileg szamitogeppel/laptoppal tudsz. (Iphone-nal nekem nem ment, de laptoppal igen, mondjuk ez mar par eve volt.)

Eloszor is telepits olyan szoftvert, amivel hangfelvetelt lehet kesziteni, ha nincs ilyen a gepeden. De vannak online is, azt telepiteni sem kell, de hogy melyik a jo, azt nem tudom.

A szivhanghallgaton az egyik lyukba bedugod a fulhallgatodat, ahogy normal esetben, a masikba pedig a masik kabelt, amit adtak hozza. Az kell a rogziteshez. Annak a kabelnek a masik veget a laptop mikrofon dugojaba dugod. Keresd ki a szivhangot es utana a szoftverel inditod/leallitod a felvetelt.

2019. márc. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!