Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Salvus viz segitett valakinek...

Salvus viz segitett valakinek terhességi hányinger, émelygés, gyomorsav ellen?

Figyelt kérdés
Jelenleg 7 hetes leszek.. És már jó pár napja kinoz a hányinger, gyomorsav, enni is alig birok. De még nem hánytam. Nem tudok..
2019. márc. 3. 09:21
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem segített más csak a B6 és a Rennie. Még a terhesvitamint is kihánytam, de szerencsére ezeket nem. Mondjuk így sem múlt el teljesen, de legalább tudtam enni és inni valamennyit. Mondjuk nekem vészes hányásom volt, nem csak émelyegtem.
2019. márc. 3. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mégnagyon az elején járok, de a B6 vitamint hiába szedem.. Semmit nem használ. Rennie-t meg nem is tudtam lehet szedni terhesség alatt.
2019. márc. 3. 10:15
 3/9 anonim ***** válasza:
91%
Nekem jó volt a salvus víz. Gyomoregesre a venykoteles Ludea (kismamáknak való).
2019. márc. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
91%

Én is kínlódtam a gyomorsavval. A Salvus-t kb. 1 hétig erőltettem, majd azt is kihánytam, gondolom az íze miatt :(

A Ludea is kb. 1 hónapig volt jó, utána már nem használt. A Rennie-t lehet szedni, bár nekem az is csak most, a 3. trimeszterben ér valamit.

Tudom közhely, de ezen sajnos csak az idő tud igazán segíteni, mondom ezt úgy, hogy azt hittem, nem élem túl a terhességet. A 6-20. Hét között hánytam, sokszor csak savat. Próbálgass, hátha találsz valamit, ami beválik.

2019. márc. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Iszogatom. Nem tudom attol e, de ma egyket fokkal jobb mint a napokban.

2019. márc. 4. 10:29
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem segített a salvus víz!
2019. márc. 6. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekek is segített a Salvus víz.
2019. márc. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
*Nekem
2019. márc. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is segített. A 12.héten elmúlt a sav, m9st jött vissza kb.2 hete, de most mar sima gyógyszertári szódabikarbónát iszok. 22hkm
2019. márc. 7. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!