Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kislányom után most fiút...

Kislányom után most fiút várunk. Egy "kedves" ismerősöm erre ezt valaszolta: Egy férfi csak egyfélét tud. Mit lehetne erre mondani?

Figyelt kérdés

Én se köpni, se nyelni nem tudtam...


19 hkm


2019. márc. 3. 19:46
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
87%
Azt, hogy nyilván megbukott bioszból. Ennyi. Engedd el a füled mellett. Szót se érdemel.
2019. márc. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
82%

Hamgodan rltöhögném magam


( ahogy most is tettem önkéntelenül)



Az emberi butaság határtalan, ismét bebizonyosodott..



Mondanám, igen egyfélét.. Gyereket..,.nem kismajmot

2019. márc. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
83%
Biztos irigy mert az ő ura tényleg csak 1 félét tud
2019. márc. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
66%

* hangosan elröhögném


Bocsi valóban nevetve írtam

2019. márc. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
80%
Ezt csak egy mondás, amivel szoktak viccelődni. Nyilván nem gondolta ő sem komolyan.
2019. márc. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem is maximum nevetni lehet. Vagy azért, mert eleve viccből mondta, vagy ha meg komolyan gondolja, arról tényleg nem érdemes vitát nyitni, bájosan nevetsz egyet, aztán témát váltasz, az a legcélravezetőbb...
2019. márc. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
71%

Ezzel szokták vígasztalni azokat az apukákat,akik két lányra ráhúznak egy harmadikat.

Biztos nem hallottad még, gyakori szófordulat. Én,hogy ismerem semmilyen jelentőséget nem tulajdonítanék neki.

2019. márc. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
75%

Van ez a mondás, ami nyilván egy másik bántó beszólásra alakult ki. Ha vkinek azonos nemű gyerekei születtek, megkapták, oh nem baj majd a következő biztosan másképp sikerül. Erre lehet reakció hogy egy ember csak egyfélét tud csinálni.


Nyilván ez a te helyzetetekben bántó beszolás de ne vedd magadra. Legalább nem vigasztalnak hogy majd legközelebb...

2019. márc. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
33%
Hogy a te párod a kivétel és pont.
2019. márc. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
51%

Ez egy mondás, poén, nincs benne semmi sértő. Ha többedik ugyanolyan gyerek jön, akkor amolyan megnyugtatás, hogy legalább mind az övé :), ha meg olyan szitu, mint nálatok, akkor férfias ugratás vagy hogy mondjam.

Nyilván rosszul jött ki, hogy neked szólt be az ismerős nőként, meg nyilván te is érzékenyebb vagy most.

Valami laza visszaszólással lehet kezelni, én simán közöltem volna, hogy hát igen, de mivel már ellőttük a fiút meg a lányt is, több opció nincs, harmadiknak kiskutyát szülök... :)

2019. márc. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!