Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinél volt terhesség utolsó...

Akinél volt terhesség utolsó heteiben hasmenés, mennyivel a szülés előtt jelentkezett?

Figyelt kérdés
arra emlékszem,hogy fiamnál is volt szülés előtt..de arra már nem emlékszem mennyivel előtte :/
2019. márc. 5. 21:46
 1/8 anonim ***** válasza:
7 óra
2019. márc. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
3 óra
2019. márc. 6. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
12 óra
2019. márc. 6. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mikor mar folydogalt a magzatviz, akkor jott a hasmenes is. Kb 12 oraval elotte.
2019. márc. 6. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

nalam a fiammal arra emlekszem,hogy hetekig fent allt ez :O nem csak szules elott par oraval :/

most 36 hetes vagyok, eddig mindig szekrekedesem volt es szenvedtem...de most parnapja mar egyaltalan nincs az a szenvedes, sot...

2019. márc. 6. 12:24
 6/8 anonim ***** válasza:
3-4héttel előtte már ment a hasam, nagyon! Szörnyű volt. Szerintem én elkaptam a kórházban valamit, mert bent feküdtem 2hétig,szülés előtt 1hónappal és akkor kezdődött. Vagy ez normális volt?
2019. márc. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kb 1 héttel elöte már jelenkezett😊
2019. márc. 7. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem is már pár héttel előtte
2019. márc. 10. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!