Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ebben a honapban ki maradt a...

Ebben a honapban ki maradt a menzeszem 4. en csinaltam tesztet de negativ lett viszont ma jobban at neztem es latszodik egy nagyon halvany csik de telleg halvany aztan csinaltam meg egyet ami full negativ akkor ez jelenthet babat?

Figyelt kérdés
2019. márc. 8. 11:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Időn túli tesztet nem értékelünk, és egy negyedikei teszt eléggé időn túli. Mellesleg te a lakásban tartogatsz egy négy napos pisis tesztet, amit csak úgy elő kapsz négy nap elteltével?

Ha a mai teszt is negatív, nyugodtan elhiheted hogy tényleg az.

2019. márc. 8. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszt ma uritetem ki a wcben levo szemetest es kivancsisagbol meg neztem
2019. márc. 8. 12:14
 3/5 anonim ***** válasza:
Fél óra után is már bőven időntúli ,nemhogy 4 nap után
2019. márc. 8. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem pont így derült ki hogy terhes vagyok csak hogy a következő tesztem is pozitív lett
2019. márc. 8. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Már van egy fiam nem is lenne gond még egy baba egyik tesztett sem reggeli vízeletből csináltam csak kicsit meg lepődtem ma mert mikor csináltam tisztán egy csík volt ki vártam az 5percet úgyan olyan volt és el dobtam a szemetesbe aztán ma ahogy űrítetem a kukát meg nézztem és akkor láttam gyorsan el is rohantam venni még egy tesztet de az is egy csíkos lett semmi halványan még egy csík
2019. márc. 8. 13:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!