Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Érdemes már most kismama...

Érdemes már most kismama nadrágokat venni?

Figyelt kérdés
8-9 hétig még feljöttek rám a nadrágok de utána olyan rohamosan elkezdet nőni a hasam hogy egyszerűen képtelen vagyok bàrmilyen nadrágot felvenni mert csak szorít és nagyon kényelmetlen. Már múlthéten vettem melegítőt mert az kényelmes, persze van puffadás is. Most vagyok 11 hetes, hétfőn már a 12. hetet töltöm. Tapasztalat kismamák írjatok :) maradjak a melegítő naciknál vagy már most kismama naci?
2019. márc. 9. 08:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Farmert imádom, de már én sem tudtam felvenni a 8.héten,cicanadrágokat,mackókat hordok de vettem néhány kismamanadrágot is,míg hideg van,eléggé praktikus :)
2019. márc. 9. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Ha az kényelmes, persze. 😊 Én az elsővel 12, a másodikkal már 9 hetesen ezeket hordtam, nem voltak kényelmesek a sima nadrágok.
2019. márc. 9. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
11 hetesen vettem az első kismamafarmeromat, mert még éppen feljöttek akkor a régi nadrágjaim, de kényelmetlenek voltak, ill. gumis derekú legingset tudtam még hordani tunikával.
2019. márc. 9. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Tapasztalatlan kismamaként azt hittem hogy bőven ráérek még ilyen nadrágokat beszerezni :D meg úgy is gondoltam hogy ha most megveszem akkor meg később kihízhatom őket és nem lesznek jók rám. Itt a a csípőmre meg combomra gondoltam mert oda mennek a kilók leginkább :D
2019. márc. 9. 08:45
 5/16 anonim ***** válasza:
12-13. héten már én is a kismama nadrágokat hordtam. Simán vedd azt,ha az kényelmes.
2019. márc. 9. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
A 12. hetes genetikai ultrahang volt a lélektani határ. Úgy voltam vele, ha ott mindent rendben találnak, akkor irány a H&M kismamarészleg és veszek nadrágot, mert kegyetlenül kényelmetlen volt már a régi. Minden rendben volt, mentünk is venni egyenest. Onnantól folyamatosan azt hordok, most már a 33. héten vagyunk :)
2019. márc. 9. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Szia. Én úgy hordtam egy darabig a sajatjaim,hogy nem gomboltam be hanem befőttes gumit trttem a gombra es rahuztam egy derekmelegítő. Nekem a kismama nacik lecsúsztak és csak idegesített,hogy huzogatom őket. Kb 3 hete hordok kismama nadrágot. 22hkm. Boldog babavárást ,:)
2019. márc. 9. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Ezek a nadrágok marha jó anyagból vannak, én is sokat híztam, de minden feljön rám amit 12-13 hetesen vettem. Én a H&M-ben vettem az összeset, illetve van egy örökölt Lidl-ből való, azzal is meg vagyok elégedve, a H&M pedig egyenesen szuper. Arra figyelj, hogy van aminek a deréknél lévő "pocaktartó" gumis része magasabb, feljön egészen a melledig (még). Én rögtön elsőnek beválasztottam egy ilyet, és mivel akkora pocakod nincs még, hogy kitöltse ezt a részt és fenntartsa a nadrágot, le fog csúszni vagy rángatod, vagy ha van övtartója, akkor övet kell beletenned. Van olyan nadrág viszont, aminek ez a pocak-része nem ennyire óriási, legelsőnek, még jópár hétig ez praktikusabb lesz mert nem kell húzigálni. Viszont később akkor be kell ruháznod a másik fajára is, ezzel kell számolni. :) Én a helyedben most vennék egy ilyen keskenyebb derékrészűt, ami egy kicsit vastagabb anyagból van hogy a tavaszi hűvös-szeles időben se fázz, aztán nyárra meg meg vehetsz egész vékony anyagból lévő, magas derekút, de akkor úgyis szoknyákat, ruhákat, leggings-tunika párost kényelmesebb hordani. :)
2019. márc. 9. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Azt hord, ami kényelmes. Én 24 hetes vagyok és már teljesen kilazítottam az öveimet, de a nadrágok még simán jók rám. Én úgy tervezem, hogy ahogy lassan jön a jó idő, leggingseket veszek majd.
2019. márc. 9. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Én pl a 33. hét környékén tettem el a sima magasderekú farmerjeimet mert addig simán kényelmesek voltak (kicsi pocakom volt). Utána sem klasszikus maminacit hordtam mert irritált, hogy lecsúszik hanem olyan vastagabb anyagú leggingset aminek a dereka gumírozva volt kétoldalt. A cicanaci még oké de én macinaciban macimum otthon lennék, még a kutyát sem vinném le abban az utcára. Egyébként meg azt viseld amiben te kényelmesen érzed magad; ha macinaciban akkor azt, ha leggingsben akkor azt stb.
2019. márc. 9. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!