Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti mikortól éreztétek ezt?...

Ti mikortól éreztétek ezt? Mennyivel utána szültetek?

Figyelt kérdés

36 hetes vagyok. A külső méhszájam 2 hete nyitva. 1 hete még az ég világon semmi bajom nem volt, dolgoztam, végeztem a dolgom. 2 napja iszonyat fájdalmaim vannak. A derekam leszakad, a szeméremcsontom fáj, folyamat azt érzem a baba a hüvelyembe matat. Folyamat mensi szerű görcseim vannak. De ez így pikk-pakk, egyik napról a másikra kb. Hívtam a dokimat, ő csak annyit momdott, nyugodjak meg, nemsokára finish...

Elvileg még 26 napom van hátra utolsó mensi szerint. Viszont az utóbbi 2 uh-n 1-másfél héttel nagyobbnak mondták, de a dátumon nem változtattak.

Nektek ezek a tünetek után mennyi volt még hátra? Kinek milyenek voltak az utolsó hetek?

Első baba, totál tapasztalatlan vagyok.


2019. márc. 9. 09:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Ennyi idősen már tuti voltak ilyen panaszaim, kb két héttel kèsőbb kezdődtek az enyhe jóslók, aztàn egy héttel később a komolyabbak. 40+1 hétre szültem úgy, hogy reggel bementem minden fájás nélkül, produkáltunk egy gyönyörű nst, majd vizsgálatkor döbbentett rá az orvos, hogy 2 ujjnyira nyitva vagyok. Ennyi matatás elég is volt, elfolyt a magzatvíz és délutánra meg volt a fiam.
2019. márc. 9. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is kíváncsi lennék tapasztalatra ugyanúgy 36.héten járok, nekem is majdnem 2 héttel nagyobb, mint "papírforma szerint", kíváncsi lennék, ez mennyit számít?
2019. márc. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!