Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet, hogy elmegy a baba?

Lehet, hogy elmegy a baba?

Figyelt kérdés

4+4 napos terhes lehetek. Minden rendben volt eddig, 28 napos ciklusaim vannak. Pozitiv lett a teszt.

Ma viszont görcsöltem reggel, plusz volt egy kis vérzés.

Elmentem ügyeletre amin még semmit nem láttak, csak a bal oldalon egy "csíkszerű endom.-ot"

Holnap kell mennem vérvételre a HCG hormon miatt, utána tudnak többet mondani.

Reménykedhetek, vagy ne éljem bele magam? :(



2019. márc. 10. 12:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Az ügyeleten miért nem csinálták meg a vérvételt? Nekem akkor teszten megnézték hogy terhes vagyok e.Amúgy kisebb vérzések előfordulhatnak és nem biztos ,hogy rosszat jelentenek de sajnos bármi előfordulhat.Pihenj minél többet.Szurkolok
2019. márc. 10. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Most pihenj, fekudj amennyit csak lehet es a gorcsokre szedj nagyobb adagban magneziumot. Ha szukseged lesz progreszteron potlasra, ha amiatt verzel azt felirjak majd de csak akkor amikor mar biztos hogy nem mehenkivuli ba tehesseg.
2019. márc. 10. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Megmaradt aztán a baba?
2021. máj. 21. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!