Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon izgulok a 12. hetes...

Nagyon izgulok a 12. hetes ultrahang miatt, más is volt így?

Figyelt kérdés

Gondolom hogy mindenki izgul hogy minden rendben legyen. 5 hetes terhességem óta utrogestant szedek. 8 hetesen voltam utoljára ultrahangon akkor már volt szívhangja és 15 mm-es volt. Attól félek hogy már nem lesz szívhangja, olvastam már olyat hogy a kismama elment vizsgálatra és közölték vele hogy már nem él a babája ☹️ tudom hogy ha valami genetikai proléma lenne és azért ment el akkor jobb is úgy.

A másik problémám az hogy görcsölgetek még most is főleg ha sokat ülök akkor a elmegyek sétálni vagy lepihenek a védőnőm tanácsára.


2019. márc. 12. 11:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ugyanígy mentem a 12 hetesre. Kb sírva mentem be a vizsgálatra, hogy úristen mi lesz. Mondjuk én minden UH-n ösztönösen kerestem a szívpulzálást amíg meg nem mozdult a baba, így kb ahogy felfeküdtem az ágyra és a hasamhoz ért az UH feje meg is nyugodtam, mert rögtön látszott.

Aztán megmozdult a baba és teljesen nyugodt lettem, hogy akkor már semmi baj nem lehet. A második trimeszteri UH-ra a világ legnyugodtabb kismamájaként sétáltam be. Na, akkor jött a gyomros, hogy mégsem minden tökéletes csak azért mert mozog a baba...

Szóval újabb példát kaptam az élettől, hogy egy anyuka soha a büdös életben nem fog megnyugodni és mindig aggódni fog a gyerekéért. És ezen soha semmi nem fog változtatni.

Szóval szokj hozzá az aggódáshoz, mert ez mostantól mindig így lesz.

2019. márc. 12. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Én ezzel tisztában vagyok, és tudtam hogy nem lesz minden rózsaszín.
2019. márc. 12. 11:38
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én holnap reggel megyek majd 12. hetes uhura, harmadik gyerkőc de nagyon izgulok.


TE mikor mész?

2019. márc. 12. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Én is holnap megyek :)
2019. márc. 12. 12:57
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Én is holnap megyek, délután! 😀

2.baba,de nagyon izgulok! Szorítsatok nekünk is légyszi!

2019. márc. 12. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 khniki ***** válasza:
1-es válaszoló: mi volt a baj?
2019. márc. 12. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Mi holnap délelőtt màr megyünk :) majd írjatok hogy miujság lesz
2019. márc. 12. 16:29
 8/11 A kérdező kommentje:
Nálunk minden rendben van :) veletek miujság?
2019. márc. 13. 13:17
 9/11 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


3-as válaszoló vagyok, nálunk is minden ok, még a nemére is mondott egy tippet :)


Öröm-boldogság!

2019. márc. 13. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
5-öske vagyok! Nálunk is minden rendben van! Minden méret tökéletes! 😁
2019. márc. 13. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!