Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Magán nőgyógyászom adhat...

Magán nőgyógyászom adhat beutalót első trimeszteri vérvételre arra az sztk-ra címezve ahova tartozom lakcím szerint?

Figyelt kérdés

SZiasztok, szóval a kérdésem az, hogy a nődokim, aki magán ha ad az első trimeszteri vérvételre beutalót és a beutalót arra az sztk-ra cimezi ahova lakcim szerint tartozom (Zugló, Örs) akkor azt ott a Laborban elfogadják tőlem ? vagy muszáj vagyok kivárni a 2-3 órát azért az 1-2 percért hogy egy sztk-s doki irja meg ezt a beutalót, akihez nyilván amugy sem fogok járni.


köszönöm a válaszokat.



2019. márc. 12. 15:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Meg kell érdeklődni előre, mert van ahol elfogadják, van ahol nem.

Az én magándokim dolgozik a helyi sztk-ban is, így hozza magával az oda tartozó beutalókat is, így nincs gond, de futottam már bele olyanba, hogy nagy betűkkel ki volt írva, hogy beutalót magánintézményből nem fogadnak el.

2019. márc. 12. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az én orvosom csak abba a kórházba tudott beutalót adni ahol dolgozott máshova nem de meg kell kérdezni. Egyébként mi is az Örshöz tartozunk és én elkerülnöm azt az SZTK-t ha tehetem, valahogy nekem mindig rossz tapasztalatot sikerült ott szereznem. Volt pl hogy beutalóval a rendelés kezdete után fél órával már fel sem vették az újszülöttemet ortopédiai vizsgálatra mert az orvos olyan kényelmes volt, hogy lezárta a betegfelvételt...
2019. márc. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, meg fogom érdeklődni. Pontosan ezért nem szeretem az sztk -t az örsön, de most egy labor az nem nagy dolog... leveszik a vért és kész. viszont a terhességemet nagyobb biztonságban érzem magánkézben úgymond.
2019. márc. 12. 15:47
 4/5 anonim ***** válasza:
75%

Szia, a kiskönyved maga a beutalò, csak ezt nem nagyon mondják.

Èn tavaly szültem, ès vègig a kiskönyvemmel mentem az sztk-ra vèrvètelre, orvoshoz magánba jàrtam, magànkòrházban is szültem.

2019. márc. 12. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
54%
Igen a 4esnek igaza van. Nekem a kiskönyvbe beleírta a védőnő a dátumot a beutalós oldalra és azzal mentem. Így hamarabb is behívtak.
2019. márc. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!