Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 14 hetes ikerterhesen barnázás?

14 hetes ikerterhesen barnázás?

Figyelt kérdés
Egypetéjű ikerbabákat várunk. A 13. héten is volt egy enyhe vérzés, majd alvadt, végül barnázás 2 napig, de csak minimális. Rögtön doki, uh, a babák teljesen rendben, haematoma sem volt. Nem tudták megmondani mitől volt. Eltelt egy hét, most barnás folyásom van. Pihenek, de nyugtalanít a dolog. Mi lehet ez?
2019. márc. 13. 12:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha az orvosok sem tudjak, itt sem fogja senki megmondani.


Azert hivd fel a dokid, sot, valoszinu be kene menni az ugyeletre, en bemennek!

2019. márc. 13. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem placenta previa csinált ilyet.
2019. márc. 13. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is sokat barnáztam az első babámmal, bár ő egyedül volt, nem ikerterhesség. Nekem a hajszálereim nem bírták felvenni a tempót a pocak növekedéssel. A rutascorbin segített, kérdezd meg a dokidat róla. Sima c vitamin némi érfalerősítővel. 3 hétig szedtem, többet nem is barnáztam és makk egészséges picilányom született. :)
2019. márc. 21. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Azt velem is szedette a doki, mégis barnáztam. De a jó hír, hogy elmúlt, a babák rendben, azt mondták az ultrahangon, hogy ha lenne ott egy haematoma sem látnák már a babáktól.
2019. márc. 28. 11:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!