Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Haromhonapos terhes vagyok....

Haromhonapos terhes vagyok. Megfaztam! Mit igyak a tean kivul ami segit gyorsan meggyogyulni? A sarga folyasom most tobb ez normalis? Tortenhet baj a babaval?

Figyelt kérdés
2008. nov. 10. 01:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia. Mindenképp menj el orvoshoz, vigyél neki vizeletet, hogy nézze meg, mert lehet, hogy gyógyszeres kezelést kell, hogy kapjál. Sokszor jobb, ha orvos ír fel gyógyszert, mintha elkínlódnál házipraktikákkal, és lehet hogy eredménytelenül. Vannak gyógyszerek, amiket lehet várandóssan is szedni. Nekem is kellett már kétszer is antibiotikumot szednem felfázás miatt, semmi baja nincs a picikémnek. Nem lesz baja a babának, és ami még nagyon fontos, hogy ha lázad lenne azonnal csillapítsd! Gyors gyógyulást! 37 hetes kismama.
2008. nov. 10. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nekem még mézes negrót mondott, de tényleg menj el orvoshoz, bár nekem azt mondta nem akar felírni semmit, maradjak a házi praktikáknál.
2008. nov. 10. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Aszpirint és neo citránt ne vegyél be, azokról tudom, hogy nem szabad. Kérdezd meg az orvost mindenképp.
2008. nov. 10. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképp menj el dokihoz a folyásod miatt, lehet összeszedtél valami fertőzést.

Ne citran, meg ACC, meg a hasonlók tilosak terhesség alatt!

Én a 22. héten kaptam el egy jó kis náthát. Meleg, citromos, mézes teát ittam, de nagyon sokat. Sok fokhagymás pirítóst ettem. Orrdugulásre pedig Sterimart használtam. Sokat pihentem a paplan alatt, olvasgattam, TV-ztem, és 4 nap alatt át is vonult rajta.

A kicsinek pedig semmi baja nem lett, ma már 29 hetesek vagyunk.

2008. nov. 10. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!