Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha meg áll a magzat a fejlődés...

Ha meg áll a magzat a fejlődésbe a 13. héten a szívműködés is le áll? Létezik hogy nem fejlődik tovább de a szívműködés nem áll le?

Figyelt kérdés
2019. márc. 14. 07:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
69%
Igen, lehet ilyen.
2019. márc. 14. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Az kimaradt hogy hetekkel/hónapokkal később is lehet még szívhang?
2019. márc. 14. 08:14
 3/16 anonim ***** válasza:
93%
Ha 13. héten áll meg a fejlődésben, akkor abból akkor sem lesz semmi jó, ha még van szívműködése... Sajnos nagyon korai időszak ez még ilyen súlyos problémához.
2019. márc. 14. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Igazából arról van szó pontosan hogy a 13.héten minden rendben volt 69mm volt a baba. majd 1 hét múlva vissza kellett mennem más okból és egy másik nőgyógyász rendelt majd azt mondta ha már itt vagyok néz egy ultrahangot. Ő szintén 69mm mért és azt mondta hogy neki 13 hetet írt ki a gép pedig ugye eltelt egy hét. Azóta nem voltam uhn majd jövőheten kell menni 17 hetesen de elkezdtem aggódni hogy miért mértek ugyanannyit 1 hét különbséggel akkor. A védőnő azóta többször is nézett szivhangot tehát a baba él. Lehet hogy csak elmertek valamit?
2019. márc. 14. 08:28
 5/16 anonim ***** válasza:
86%

Tuti hogy csak a mérés volt rossz. Ilyenkor néhány tizedmiliméter is számít. Nyugi!


Ha ver a szíve akkor fejlődik is!

2019. márc. 14. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
97%
Szinte 100%, hogy elmérték.
2019. márc. 14. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem is elmerte a másik doki ! Nyugi ! Nem lesz semmi baj !
2019. márc. 14. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
77%

Valoszinuleg valamelyik meres nem volt pontos, vagy akar mindkettonel volt par mm-es elteres ellenkezo iranyba.

Volt olyan elhalt terhessegem, aminel nem ugy fejlodott az embrio, ahogy kellett volna (egy het alatt 6-8 mm helyett nott 2 mm-t, pedig 3-4 alkalommal lemertek egymas utan es nagyon pontosan), de a szivmukodes is kritikus volt. Tehat volt, de alacsonyabb volt mar az elso uh-n is, mint kellett volna lennie az adott terhessegi korban, majd egy hettel kesobb meg rosszabb volt az eredmeny, akkor mar biztosra mondtak, hogy baj van, napok kerdese.

Es nem a meret miatt mondtak ezt elsosorban, hanem szivmukodes erteke miatt.

Ha nem lett volna jo ez nalad, akkor mondtak volna, mert azt mindig megnezik szerintem.

2019. márc. 14. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Ilyenkor még annyira picik, hogy nekem egyszer 10hetesen vérzés miatt volt uh vizsgálat, és 3 hét múlva csak cm el volt nagyobb a baba a mérés szerint. Nagyon könnyen el lehet mérni centiket...
2019. márc. 14. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
1centimeterrel *
2019. márc. 14. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!