Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet àllandòan szòdavizet...

Lehet àllandòan szòdavizet inni terhesen?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Első babànkat vàruk, pàr napja tudtam meg hogy terhes vagyok. Remèlem nem buta kèrdès, hogy lehet e szòda vizet inni? Nem esik jòl a sima vìz,kicsit kiràzom belőle a szènsavat de èrződik,ihatatom nyugodtan vagy inkàbb igyak sima vizet?

#szénsav #szòda
2019. márc. 14. 15:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Igyál, amit kívánsz. Én pl nem bírtam terhesen a szénsavas vizet (előtte meg csak azt ittam), 4 hós a gyerek, azóta se hiányzik. Friss terhesen a kólát viszont kívántam, pedig az elég szénsavas :)
2019. márc. 14. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm, most azèrt kicsit nyugodtabb vagyok
2019. márc. 14. 16:00
 3/6 anonim ***** válasza:
Elsö babámmal csak az ittam ...semmi baj nem lett nyilván jobban puffad az ember.. most is terhes vagyok és megint csak a szénsavas vizet tudom meginni😄
2019. márc. 14. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én az első 12 hétben annyira hánytam, hogy csak a dr pepper és az alkoholmentes citromos sör maradt bennem. Ha csak sima vizet ihattam volna akkor minden bizonnyal a kórházban kötök ki infúzióra kötve.

Szóval azt idd ami jólesik :)

2019. márc. 14. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én végig szénsavas vizet ittam. Terhesség végén már nem kívántam de addig csak azt ittam. Terhesség előtt soha nem ittam szénsavas vizet egyszer csak megkivantam és nem bírtam abba hagyni. Nem történt semmi baj a babámmal.
2019. márc. 14. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Jaj de jò köszönöm szèpen, egyèbkènt utàlom a vizet,főleg a sima vizet, nem is voltam nagy vìzivò, mindig ràm kellett szòlni,borzalmas hogy egèsz nap kb egy korty vizet se ittam, de ìgy visszagomdolva....mèg nem tudtam hogy terhes vagyok ès màr ittam a szòdavizet :) most pedig hogy tudom màr,azèrt pròbàlok mèg többet inni,amennyi jòl esik persze,de van is rà igènyem :)
2019. márc. 14. 16:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!