Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség

A kérdés

37 hetesen a bal oldalon erős szúró fájdalom már vagy 2 napja tart?

Mi a baj lehet menjek be a korházba? Mert nem is a hasam alja fáj hanem a bal oldalam fáj állandóan, most mit csináljak?

Keress kérdéseket hasonló témában: 37hetesenfájdalom

márc. 15. 11:37  Privát üzenet  

A válaszok
Orvosnak semmiképp ne szólj!

A válasz 37%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 64%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont márc. 15. 11:45 Privát üzenet
Menj be a kórházba.

A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont márc. 15. 12:20 Privát üzenet
Normális, nemsokára megszülsz. Ilyenkor már minden fájdalom normális

A válaszíró 39%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont márc. 15. 13:14 Privát üzenet

Jelezhet valami rosszabbat (szív, tüdő, vese, lép, hasnyálmirigy... sugározhat oda) meg csak azt is, hogy beragadt valami levegő vagy meghúztál egy bordaközi izmot (ez mindkettő szúrós fájdalom és bár csak banális az oka, kellemetlen és eltarthat több napig is). Próbálj sokat inni, Espumisant szedni, sétálgatni, több irányba, átlósan meg csavarva is óvatosan nyújtózkodni.

Látatlanban senki nem fog tudni diagnosztizálni. Ha meg nagyon rossz, belefáradtál, aggódsz, más tüneted is van, biztos el fogsz menni orvoshoz és csinálnak ultrahangot.

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont márc. 15. 15:12 Privát üzenet
AZ is lehet hogy szűlni fog. Mi ezt nem tudjuk meg mondani. Menj a kórházba

A válaszíró 39%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/5Időpont márc. 15. 16:08 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Terhesség alatt fájhat a petefészkemnél ( szúró fájdalom) ciszta miatt?
Az imént hirtelen szúró fájdalom nyilalt az alhadamba miközben felálltam?
Az természetes terhesség alatt ha néha szúró fájdalmat érzek? Meddig tart ez a megfog jönni érzés? 10 hetes terhes vagyok most. Mi az a fájdalom ami mar nem a normális kategória?
15 hetes terhes vagyok és szúró, nyilaló érzésesem van a hasamba alul ami át sugárzik a végbelembe! Ez normális?
Éles szúró-maró rettenetes fájdalom a gyomorszájamnál. Erre keltem fel. 38 hetes vagyok. Mitől? Menjek orvoshoz?
Normális ez a szúró fájdalom?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Terhesség rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!