Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy lehet AZ, hogy nincs...

Hogy lehet AZ, hogy nincs hányinger hányás, és a reflux is csökkent?

Figyelt kérdés

8hetes vagyok. A babánk 5cm,és dobog a szíve.

De a tünetek már egy heute elmúltak. 5.-6.-ik héten volt kicsit kellemetlen, de hányni igazából akkorse tudtam. Talán egyszer-kétszer sikerült. Inkább hányinger volt csak, meg reflux, de mostanra az is alább hagyott. Szóval 1-2hete már. Néha aggódok, hogy minden rendben van e tényleg,és félek. Létezik hogy csak ennyire kíméli az anyját? :)


2019. márc. 15. 12:45
 1/8 anonim ***** válasza:
65%
Minden nap van 3 ilyen kerdes. A tunetek jovese- menese semmit nem jelent.
2019. márc. 15. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%
Biztos nem 5 centi a baba, az kb. 13 hetes lenne
2019. márc. 15. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
1,5cm.elírtam. De hogy minek kell itt mindíg beszólni, meg okoskodni, kioktatni az embert. A kérdésre kellene csak válaszolni,akkoris ha ez már a húszadik ma.
2019. márc. 15. 13:19
 4/8 anonim ***** válasza:
Semmit se jelent. Miért meddig akarsz hányni? Nekem szülésig sikerült, majdnem belehaltunk. Az a normális ha nem hánysz végig.
2019. márc. 15. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Normális, ne aggódj :) nálam csak 6., 7. héten volt hányinger, egyszer hányás. Utána semmi :) a reflux most tért vissza a 35. hét körül. Engem is kímélt az elején, most meg már alig bírok mozogni a fájdalomtól :D
2019. márc. 15. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nektek kisfiú, vagy kislàny?
2019. márc. 15. 13:39
 7/8 anonim ***** válasza:
Kisfiú :)
2019. márc. 15. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Sosem volt egy kósza hányingerem sem, semmi egyéb tünetem sem. 2 lányom van. 😊
2019. márc. 15. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!