Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyibe kerül pontosan, és...

Mennyibe kerül pontosan, és megéri-e a pénzt az őssejt-levétel?

Figyelt kérdés
2007. dec. 5. 18:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát sztem annyit bárkinek megér,hogy havi 16 ezer ft ért bebiztosítsa a gyermeke életét.(azt hiszem hogy ennyi ha nem fizetsz semmit előre,de nézz utána)Nagyon sok mindent tudnak vele gyógyítani.Mi biztos le fogjuk vetetni.Ha rákeresel neten kidob egy pár céget akik ezzel foglalkoznak.Sok sikert.
2007. dec. 5. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem kevesen vetetik le.Túl drága a tárola´sa,na meg csak külföldön tudna´k megoperálni,(nem akarok butaságot írni)Amerikában.Talán.De nem egy olcsó mulatság.Ráada´sul lehet,hogy egész e´lete során nem lessz rá szüksége,e´s a ta´roásért fizetni kell.

Mink nem fogjuk levetetni.

Ez személyenként,és pe´nzta´rcánként változik.

33hetes kismama.

2007. dec. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha lenne kb 100.000-em, tuti nem gondolkodnék. De nekünk most az apf trimplateszt 6.500 ftja is gondot okoz, főleg karácsony előtt...

Ez mindenki maga döntése.

De a gyerek egészsége és élete mivel állítható szembe?...

2007. dec. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
A fiamról 10 év után derült ki, hogy cukorbeteg... most sajnálom, hogy nincs levéve, felnőttkorában már talán meg tudnák operálni. Így csak reménykedünk, hátha lesz megoldás addigra...
2007. dec. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Már 2 nőgyógyász őszinte válaszára hivatkozom: igaz, hogy gyakori betegségeket emlegetnek ezzel kapcsolatban, de csak nagyon kevés és ritka fajtáit lehet az őssejttel gyógyítani. Továbbá olyan mértékben fejlődik az orvostudománynak ezen ága, hogy néhány éven belül hihetetlen áttörő sikereket fognak elérni vele, és még a magunk fajta nem túl tehetős réteg is hozzá tud jutni. Ráadásul sok a bizonytalanság a tárolással, és nagyjából az egész eljárással, az anyagiakkal kapcsolatban is, hogy mi biztos nem fogjuk levetetni, én érzem a jó üzlet szagát emögött.
2007. dec. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

eloszor is nem csak amerikaban tudnak operalni vele.es nem mindenkinek tudjak levenni sem.mi levetettuk es egyszerre fizettuk ki a 2ezer eurot.olaszorszagban.

a baratnom is leakarta vetetni de erzestelenitesben szult es egyeb problemai is voltak igy nem volt megfelelo a minoseg sem es a mennyiseg sem.nem ugy veszik azt le mint sokan elkepzelik,mert sok kriteriuma van a szules modja sem mindegy.aki megteheti anyagilag es minden szempontbol az tegye meg aki nem az ne.regen nem tettek meg az emberek es megis megvoltak bekeben,ha csak rajtam mulott volna en sem biztos hogy megteszem.remelem sosem lesz ra szukseg.

2007. dec. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

1. nagyon drága

2. a tárolása is drága

3. külföldön tudják csak beültetni

4. kevés és ritka betegségeket gyógyit

5. gyerekcipőbe jár még ez a tudomány terület.

6. 50 kg-ig tudják használni.(mármint a gyerek 50kg-os súlyáig) a dokim szerint is hulyeség

2007. dec. 5. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
77%

Én nem értek egyet 1-2 előttem szólóhoz!

Én is kismama vagyok és 1 percig sem gondolkodtam azon, hogy levetessem. Én utánanéztem és kb. 300-350 ezer forintba kerül, de lehet részletfizetést is kérni. 20 évig eltárolják és bármikor ha arra szükség van előveszik. Sokaknak megmentehette volna az életét ha erre előbb is lehetőség lett volna. Én tudom, van 1 nagyon beteg unokatesóm...de sajna nem lehet rajta segíteni.

Szóval engem nem érdekel, hogy mennyibe kerül és az sem ha soha nem kell felhasználni, de jó lesz a tudat, hogy ott van! De remélem soha nem kell hozzányúlni!!!

Ez csak az én egyéni véleményem!

2007. dec. 6. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is úgy tudom,hogy 350 ezer ft körül van a levétel,feldolgozás,tárolás.De ha szeretnél több babát,akkor nekik is le kell vetetni,mert ugye nem lehet csak az egyik bebiztosítva.Ha megengedi az anyagi helyzeted,csináltasd meg.Kérdés,hogy megéri-e.
2007. dec. 13. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
75%
Sajnos családi tapasztalat alapján írok Ha le lett volna véve őssejt talán gyógyítható lett volna egyfajta rákbetegség. Ha tudod mindenképpen vetesd le, ennyi nem drága egy életért, és az biztos, hogy nemcsak külföldön tudják beültetni. Ez hülyeség. Részletre is lehet kérni. Most még gyerekcipőben jár az a gyógymód, de akár ez már két éven belül is változhat.
2008. jan. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!