Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Járt köztetek valaki hasonlóan...

Járt köztetek valaki hasonlóan? 8 hetes terhesség vérzéssel többi lent

Figyelt kérdés
Sziasztok! Január 21.-én menstruáltam utoljára a baba február 4.-én fogant! Máskor nem tudott! Volt több ultrahangom is! A legelső az 5. Héten 4 mm-es petezsák, következő másfél hét múlva 12.0 mm-es petezsák benne szikhólyag benne embrió csomó látható! Majd ugyan az az orvos 7 nap múlva 12.3 mm-es Üres petezsák missed abortion kontroll 3 nap múlva közölte még egy orvos egybehangzó válaszára szükség van a terhesség elhalt ez a protokol! Pokoli nap volt, de meggyászoltam az nap! Másnap reggel vérzésem lett rendes menstruáció jellegű! Írány a kórház másik orvos uterusban egy szabályos petezsák benne egy 3 mm-es életjelenséget mutató embrió szívhangot is bekapcsolta! Sokkot kaptam! Bent fogtak a vérzés miatt! Megnéztem egy mensi naptárat pontosan tegnap kellett volna jönnie menstruációnak létezik, hogy mestruálok terhesség alatt? A baba 1 héttel kisebb okát nem tudják

2019. márc. 16. 09:49
 1/7 anonim ***** válasza:

Biztosan kizart hogy kesobb fogant? Mert a leirtak alapjan nem lehetsz 8 hetes. Hat es fel hetesen volt nalad petezsak, szikholyag es csupan majdnem 8hetesen van szivmukodes.

Nekem jan30an volt az utolso menstruaciom es most vagyok 6+3hetes. 5hetesen petezsak,szikholyagal es embrio kezdemenyel. 6hetesen mar volt szivhang.

Nem akarok hulyeseget irni de szamomra furcsa.

A verzest okozhatja hematoma vagy progreszteron hiany. Lehet megvonasos verzes is de az nagyon ritka es megsem olyan mintha menstrualnal.

Az orvosod most mit mond, hogy elo terhesseg van es nem missed ab? Azert ezt durva hogy igy benezi egy orvos. Mikor nekem missed ab-om volt, ket naponta neztek uh-al es vettek vert. Addig amig a terhesseg mutatott barmilyen kicsi fejlodest, amig not a hcg es a petezsak nem esett ossze nem mondtak ki hogy missed ab.

Jobbulast kivanok neked es remelem jol lesztek mindketten.

2019. márc. 16. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Sajnos teljesen kizárt, hogy később fogant a saját orvosom tévedett sajnos mert ő látta azt, hogy üres a petezsák és

Missed abortusz! Ha másnap azaz tegnap nem jelentkezik vérzés nem megyek kórházba és nem derül ki, hogy a magzat él!

2019. márc. 16. 11:46
 3/7 anonim ***** válasza:
En drukkolok nektek es remelem, hogy veletek marad a pici! Majd meg irj hogy mi van veled.
2019. márc. 16. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az, hogy mikor szexeltetek és mikor fogant, az nem ugyanaz. Nekem az első lányomnál mensi után 5 nappal voltunk együtt, azaz 10. ciklusnapon, de mindig korának megfelelő volt a mérete, tehát a spermiumok "várakoztak" odabent, így nem a 10. napon fogant, hanem később (máskor nem voltunk együtt abban a hónapban). Drukkolok, hogy megmaradjon, nekem pont 1 éve volt missed ab.om, 8 hetesen mentem orvoshoz, 6 hetesnek mérte, üres, de szabályos petezsák, 1 hét múlva kontroll, szabálytalan petezsák, benne embriócsomó, de életjelenség nélkül, majd ideadták a beutalókat a műtéthez, mire mindent elintéztem, addigra már 10 hetes lettem volna, de még a műtét reggelén is megnézték, de sajnos akkor is üres volt és szabálytalan.
2019. márc. 16. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Úristen ez még hányszor fogja kiírni?? Kérdezd meg az orvosokat. Mi nem vagyunk se tudósok, se jósok, hogy tudjuk meg marad e vagy nem, hogy egyáltalán terhes vagy e vagy sem! Az orvosokat kérdezd meg! Azért vannak ott. Hiába írod ki ide még húszszor, mi akkorse tudunk segíteni!!
2019. márc. 17. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Petezsák márcsak 6 mm benne 3 mm-es életjelenséget nem mutató embrió látszik! Missed abortion :( Méhszáj kinyilt kórházban fekszem befejezik :( már régen itt hagyott minket
2019. márc. 17. 15:50
 7/7 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnalom, gyors felepulest kivanok neked!

1es voltam

2019. márc. 17. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!