Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt valaki terhesség elején...

Volt valaki terhesség elején náthás vagy influenzás?

Figyelt kérdés

Már napok óta szarul vagyok. Először csak torokfájás gyötört, most viszont köhögök, taknyolok, tüsszögök, szóval teljes csomag. Doki azt mondta, hogy gyógyszert nem ajánl max paracetamolt és sok folyadékot, gyümölcsöt.

Első terhességem így nagyon félek hogy esetleg a babának árthat.



2019. márc. 16. 17:57
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem art neki.
2019. márc. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer 8 hetesen, majd pedig 16 hetesen voltam beteg. Én sem szedhettem semmit maximum szopogatós cukorkát a torokfájásra. Így majdnem 3 hét volt míg meggyógyultam. Valóban nem kellemes.
2019. márc. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
3 hét? Azta! Ha addig beteglapon leszek tuti kirugnak :D
2019. márc. 16. 18:04
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A teljes gyógyulás volt 3 hét, de a gyógyulás egy folyamat. Én pl 4 napot voltam táppénzen mert addig volt nagyon rossz de az, hogy utána még két hétig szipogtam, meg fájt a fejem és kapart a torkom már más kérdés, azzal simán dolgoztam.
2019. márc. 16. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Semmi baja a babának nem lesz, ne aggódj.

Influenzára nem terhesen se lehet mit szedni, át kell vészelni, ennyi...

Jobbulást!

2019. márc. 16. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem rúghatnak ki terhesen🤦
2019. márc. 16. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

13 hetesen lettem influenzás. Olyan szinten beteg voltam, mint még soha: egyáltalán nem tudtam beszélni, lázam volt, iszonyat köhögési rohamokkal... és mindezt úgy, hogy kórházban feküdtem fenyegető vetélés miatt, mert a placentából véreztem, ami teljesen a méhszájon volt.

3 hét alatt sikerült kikecmeregni belőle. Később egészséges kislányom született.

2019. márc. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

7 hetesen olyan náthás voltam, hogy az ágyból nem tudtam kikelni. Vöröshagyma, fokhagyma, savanyú káposzta, gyömbér és hársfatea, méz és rengeteg gyümölcs. A babucival elvileg minden oké.

Jobbulást neki!

2019. márc. 18. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!