Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek volt terhességi kiütése...

Akinek volt terhességi kiütése, Puppja, nektek van ekcematok alapból?

Figyelt kérdés
Nagyon kicsi borszarazsag, ekcéma szokott lenni rajtam időnként, de szerintem van összefüggés a kettő között is. Borgyogyasznak mutattam korábban egy heget, ami időnként elkezd viszketni. Azt mondta hogy az ekcéma miatt viszket mert ha kicsit megserul a bőr felszín ott viszketés formájában van jelen az ekcéma. És ugyanúgy viszketnek most a testreszeim is. Gyanítom hogy a vizesedes, hízás miatt megserul a bőr felszín megint és lecsap az ekcéma. Szerintetek lehet igazam?

#ekcéma #terhességi viszketes
2019. márc. 17. 15:02
 1/6 anonim ***** válasza:

Terhességi kiütésem az első gyerekkel volt. Striából indult. Hetekig tartott szülés után. Nagyon-nagyon durva volt.

Sosem voltam ekcémás.


Mi a kérdés?

2019. márc. 17. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A kérdés az hogy a terhességi kiütés lehet e kapcsolatban az ekcemaval.
2019. márc. 17. 15:53
 3/6 anonim ***** válasza:

Az első terhessèg utolsó heteiben voltam tele iszonyatosan viszkető kiütésekkel, szülés után szinte egyből el is múltak.

Ekcémám sosem volt

2019. márc. 17. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem se volt ekcmàm.32-38.hètig tartott,egyik napról a másikra múlt el.Iszonyatos volt,bőgtem már annyira van viszketett.
2019. márc. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nálam inkább gyerekkoromban volt jellemző az ekcéma,felnőttként nagyon ritkán jön elő,a bőröm mondjuk viszonylag száraz. Az 1. terhességem alatt nem volt semmilyen kiütésem,a 2.-nál viszont testszerte elég durván,atopias dermatitisnek írták le. Szerintem inkább a hormonoktól függ,bár lehet,hogy kicsit hajlam is közrejátszhat. A felírt krém nekem segített.
2019. márc. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Soha nem voltam ekcémás, de nekem is volt terhességi kiütésem. 27 hetesen kezdődődött, homeopátiával kezeltem, 2 héten belül elmúlt.
2019. márc. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!