Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 37-38hetes kismamik hogy...

37-38hetes kismamik hogy bírjátok?

Figyelt kérdés

kedden töltöm a 38 hetet, én már nagyon szülnék...már semmi sem jó

el kezdett a lábam is jobban vizesedni, csontjaim is fájnak már 😦 és már nagyon kiváncsiak vagyunk a kishugira 😊és hogy a fiunk mit fog szólni hozzá 😍 nagyon várjuk


2019. márc. 17. 21:33
 1/3 anonim ***** válasza:

38+5, semmi se jó már. Türelmetlen vagyok😀

Kedvtelen. Szintén hugi bátyussal :)

Kitartást!!

2019. márc. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nálunk pont fordítva lesz, nővérke várja a kisöccsét. Őszintén a lányommal könnyebb volt. Állandóan jön fel éjszakánként a gyomorsavam, már a ludea sem használ. Viszketek, és vizesedni is elkezdtem. Félek kicsit a szüléstől, mert az első vajúdásom császárral végződött. Nagyon rossz volt az a 13 óra. Én hétfőn töltöm a 38. hetet, bolondok napjára vagyok kiírva.😀
2019. márc. 17. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én ma töltöttem a 38.hetet, és jelentem az eg világon semmi bajom. Se nem vizesedek, se nem görcsölök/keményedek. Az éjszakákat 1 pisivel megúszom. A hasam sem hátráztat semmiben. Én csak a találkozás miatt várom a végét. :)
2019. márc. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!