Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem féltetek, hogy a rendszere...

Nem féltetek, hogy a rendszeres szex/maszturbáció hamarabb beindítja a szülést a kelleténél? Volt, akinek tényleg beindította, akár időben, akár korábban?

Figyelt kérdés

A terhesség alatt mintha kicseréltek volna, alig bírjuk levakarni magunkat egymásról. Igyekszünk óvatosak, visszafogottak és önmegtartóztatóak lenni, de nem mindig sikerül. Nincs egyébként orvosi utasítás, minden rendben van a terhességgel. Most vagyok 31 hetes.


Köszönöm a válaszokat!


2019. márc. 19. 12:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia en is 31 hetes vagyok nemsokara 32. En is mondom neha a paromnak mert sokat olvastam hogy a sperma elvileg kepes elinditani es tulhordasnal ajanljak a szexet hogy hatha beindul,mi is visszafogottan es normalisan csinaljuk, van mikor inkabb vedekezunk vagy kiveszi mert allitolag a sperma az ami ezt eloidezheti. Lehet hogy mitosz nemtudom eleg sok kismamatol hallottam es olvastam hogy beindult de jobb felni mint megijedni. Azert most meg nagyon korai lenne ha beindulna
2019. márc. 19. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Csak akkor indítja be a szex a szülést, ha amúgyis megindulna.

Szóval ha orvos nem tilt, akkor hajrá!

(szülés után úgyis van 6 hét tiltás, meg jó pár hónap kialvatlanság, szóval akkor csökken majd az alkalmak száma) ;-)

2019. márc. 19. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Az ondotol kinyilhat a mehszaj, ahogy elso is irta.

Maga az aktus meg akkor inditja be, ha valami gaz van amugy is.

2019. márc. 19. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

,,Ez a tevékenység két okból is beindíthatja a szülést: egyfelől az ondóban prosztagladin hormon található, ami a szülés beindulásáért és a méhszáj érettségéért felelős hormon, másfelől az orgazmus az anya szervezetében beindítja az oxitocin elválasztást, ami pedig a méhizom összehúzódásáért felel."


Nyilván akkor,amikor már eleve beindulna a szülés ,csak nem akar

2019. márc. 19. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
56%
Egesz varandossagom alatt napi szinten szeretkeztunk, neha volt 1 2 nap kihagyas, es nem feltunk egyaltalan. 39+4re szuletett meg a kislanyunk most 7-en elotte valo nap is szerelmeskedtunk, de analisan. Nem az inditotta be gondolom, de azert jol jott ki🙂
2019. márc. 19. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Utolso, egy kicsit tul sok infot tarzalmaz a kozlendod 😂
2019. márc. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Én már nem tudok szexelni mert nagyon nagy a hasam alig birok lefeküdni is. Meg itt ahol élünk nem szokás méhszáj állapotot nézni csak szülés alatt. Igy fogalmam nincsen rövidült e, nyitott e stb. Ez miatt sem merek-merünk a férjemmel.

Elég szar hozzá teszem. De én is attól félek hogy ártana.

2019. márc. 20. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!