Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesen mit vehetek hasmenésr...

Terhesen mit vehetek hasmenésre? Normaflore és széntabletta?

Figyelt kérdés

21.hetes vagyok.

Vagy sikerült valamit elkapnom vagy sajnos a tegnapi narancslé,xixo tea és késöbb egy por capuccino kombó miatt megy ma a hasam...

Tudom nem iszok össze többet semmit de eddig ilyen nem volt.

Pár napig diéta.



2019. márc. 19. 12:46
 1/9 anonim ***** válasza:
Széntablettát biztos lehet.Én is a 23.hét környékén lettem hasmenéses nekem akkor a védőnő mondta.
2019. márc. 19. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szentabi is normaflore, de ha elkaptal valamit akkor az jobb, ha kijon, ha a kombo, akkor vedd be.
2019. márc. 19. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom mitől..mert ugye vagy a kombó vagy hogy fél napot az sztk-ban ültem a betegek közt..
2019. márc. 19. 12:59
 4/9 A kérdező kommentje:

A diétában segítenétek?

Főtt krumpli,keksz,ropi.

A fokhagymás pirítós mennyire gáz?( csak a fertőtlenítő hatás miatt)

2019. márc. 19. 13:12
 5/9 anonim ***** válasza:

Hát szerintem a főtt krumpli,rizs meg a ropival semmi baj.Meg egy pirítóst megpróbálsz betolni aztán meglátod hogy reagál rá a hasad.Amúgy ha nem betegség akkor elvileg pár ,,roham" után vége meg ha nem vagy levert nem fáj a gyomrod akkor nagyobb valószínűsége van annak, hogy a kombó tette veled.:)

Nekem 4-5 napig 20 percenként kellett szaladnom.

2019. márc. 19. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Picit levert vagyok de sokat nem pihentem az elmúlt 2 napban. Hasam csak akkor fáj ha épp ki kell menjek.

Hát lehet 1-2 nap és jól leszek,csak lassú az emésztésem isXD

Köszönöm!

2019. márc. 19. 13:25
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha nincs lázad, akkor valószínű nem fertőzés. A hasmenéssel járó fertőzések általában lázzal járnak. Normaflor, és széntabletta is mehet, bár én sok hatását nem tapasztaltam. A smecta por jobban megfogta a hasam, vagy a tasectan kapszula. Elvileg azt írják, hogy nem javasolt terhesség esetén, de gyakorlatilag semmi káros dolgot nem tartalmaz. Kérdezz rá az orvosodnál, ő mit javasol.
2019. márc. 19. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Lerohantam a patikába adtak normafloret és mondták hogy a smecta lehet,a szén tabira elvileg az van írva hogy nem. Hát egyenlőre csak a normaflore.
2019. márc. 19. 14:10
 9/9 anonim ***** válasza:
Cralex szénkapszulát szedtem, annak még a betegtájékoztatójába is írják, hogy terhesen és szoptatás alatt is szedhető mert nem szívódik fel.:D
2019. márc. 19. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!