Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki nem akarja tudni a baba...

Aki nem akarja tudni a baba nemét?

Figyelt kérdés
Aki nem akarja/akarta tudni a baba nemét, hogy csináljátok/csináltátok? Minden egyes uh-nál szóltok/szóltatok, még akkor is, ha a doki uh-zott és nem egy másik helyen végezték a vizsgálatot? Ehhez képest volt, akinek akarata ellenére elkotyogta a vizsgáló szonográfus/orvos?
2019. márc. 19. 13:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nálam pont az utóbbi történt.12 hetes genetikain kértem a dokit,ne mondja el. 18 hetesen máshol voltam és ott valahogy nem került szóba,el is felejtettem szólni aztán nézi a monitort ,,nézze ott a kuki"

Leesett neki aztán ,hogy lehet meg kellett volna kérdeznie akarjuk e tudni.Utána már csak nevettem :D de így utólag sokkal jobb,hogy tudtam ki lakik bent :)

2019. márc. 19. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
:D eddig én is tudni akartam, de most valahogy az van bennem, kipróbálnám, milyen a szülőszobán megtudni.... fura lesz!
2019. márc. 19. 13:43
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia én magánhoz jártam, ő megkérdezte akarjuk-e tudni. Hát mondom igen, de ha nem akartuk volna, akkor is egyértelmű volt a monitoron még nekem is h kisfiú. (Első terhességem.) Szóval nemtudom, lehet így is látni fogjátok, ha akarjátok ha nem :/
2019. márc. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ok ha ugyanoda mész és mindent az a doki csinál. De ha nem akartad volna, gondolom, nem nézel oda, vagy elfordítja a monitort.
2019. márc. 19. 14:23
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekünk minden UH előtt megkérdezték vagy pedig nem is tértek ki rá, ha nem kérdeztük.

Mi szerettük volna tudni, ezért kérdeztük is meg minden kontroll alkalmával.

2019. márc. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Tényleg fura érzés a szülőszobán megtudni, de egyben jó is. Mi a legelején szóltunk a dokinak, hogy nem akarjuk tudni, meg 4D-n is, nem szóltam el magát senki.
2019. márc. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Én most kipróbálom ennél a babánál :D
2019. márc. 19. 20:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!