Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van aki most 12 hetes terhes?!...

Van aki most 12 hetes terhes?! Vannak tuneteid? Most vagyok a 12 heten es kezdtem aggodni hogy elmult a mellfrszules eddigi terhessegeimnel ilyenkor meg volt! Van meg olyan akinek minden rendben volt es teljes tunetmentes? Köszönöm a valaszaitokat!

Figyelt kérdés
2019. márc. 19. 15:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Én csak 9hetes vagyok. Bár mellfeszülés és undor van mindentöl, de hányni még csak egyszer hánytam eddíg,de már az is elmúlott, inkább úgymond csak fël volt fordulva a gyomrom 6-7.héten,de már az sincs. Reflux enyhén van. Emellett olyan álmos, fáradt, és kimerült vagyok, hogy szinte egésznap alszok. Pedig nem csinálok semmit sem. Férjem csinál mindent.

Elsö babánk.

2019. márc. 19. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
89%

Szia.

Csatlakozom az első válaszolóhoz.

9.hétbe lépek. Eddig énis nagyon szarul voltam, alig ettem, fogytam 3kg is már. De most pár napja jobb, kissé az étvágyam is vissza jött. Engem is aggodalommal tölt el hogy miért. De nyugtat hogy közbe közbe iszonyat hányinger tör még rám. Eddig 2szer hánytam csak.

Melleim feszülnek, bőröm húzodik es viszket is közben. A pocakom keményedik.. Mondjuk ezt nem tudom hogy jo e...

2019. márc. 19. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Engem is az nyugtat hogy megvan az undor a kajatol ! Mar par nap uh ig ! Remelem csak tul kezdem parazni !
2019. márc. 19. 15:43
 4/11 anonim ***** válasza:

Én is megvoltam ilyedve. De most voltunk a terhesség megállapításon, még uktrahangon 8hetesen és láttuk a babát, meg a dobogó szívét hallottuk, láttuk. Képet is kaptunk. Szóval azóta kicsit megnyugodtam, de 12hétig még van 3hét,és azért én is félek, föleg hogy valamikor vissza kell majd menjek dolgozni is a napokban, és a munkahelyem még stresszes.:(

Elso vagyok

2019. márc. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Te dolgozol még kérdezö?
2019. márc. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
2.vagyok.én 22.én megyek UHra. Akkor leszek 9hetes.nagyon bizom benne hogy mindkét picur ott lesz! Nagyon izgulok!
2019. márc. 19. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

13. Hetes múltam, 12. Hetig egésznapos emelyges , étvágytalanság ... nem is tudom hogy lehet így bírni hogy az ember ennyire nem eszik (csak a ropi, Sós taller és folyadék) .... hányni nek tudtam egyszer sem ... most pár napja az emelygest felváltotta az egésznapos gyomoreges hat ez rosszabb 😢😢🤯🤯 szinten minimális kaja adagokkal!

Mellfeszulesem csak a pozi teszt környéken volt ... hamar elmúlt !


Most meg az új tünet így a 12. Hét után hogy feszül lent a hasam mintha nem fernek a saját bőrömbe 🤣🤣🤣 és valóban lassan nem is fogok , én meztelenül már látom a változást persze külső szemlélőnek ez meg nem látszik !


Szóval én jelenleg így érzem magam !


És dolgozom hétfőtől péntekig ... kicsit szenvedosen de legalább bizonyos időszakokra kiesik a fejemből ez a rossz közérzet mivel a munka lekot!


Én azt hittem jobb lesz a 12. Hét után , de őszintén megmondom hogy az egésznapos gyomoreges (állandó bufogesi inger- bocsánat) sokkal rosszabb 😞😞😞


Persze a célt kell szem előtt tartani valamit valamiért de mondom nehezen viselem bár meg így is szerencsésebb vagyok mint aki dolgozni se tud a rosszulléttel illetve a hanyassal !


Szóval mindenkinek kitartást és boldog babavarast !

2019. márc. 19. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
13 hetesen elmúltak a rosszullétek, a mellfeszűlés megmaradt csak most meg kezd a sav jönni
2019. márc. 19. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a valaszaitokat ! Kellemes babavarast mindenkinek ! 🙏❤️ En a heten itthon vagyok biztos ezert figyelem magam es a tunetek mivel van idöm nyugi van 😊
2019. márc. 19. 18:32
 10/11 anonim ***** válasza:
88%

Épp ma voltam 12 hetes UH-n. (12+4)

Nekem is voltak egyéb tünetek de csak a kaja undor maradt meg semmi más tünetem nincs.

A picivel minden rendben, olyan cukin kapálozott, ficánkolt a kezeivel ultrahang, öröm volt nézni 😍😍😍

2019. márc. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!