Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt, akinek középidős terhese...

Volt, akinek középidős terhesen nagy volt a pocakja?

Figyelt kérdés
22 hetes terhesen akkora a haskörfogatom a második babával, mint anno az elsővel a 9. hónapban voltam. Mi lesz így a végére? Lelassul ez a növekedés és normálisan nagy hasam lesz, vagy lehetek egy babával is akkora hasú, mint egy ikres kismama? Ijesztően nagy már. Akinek szintén nagyon gyorsan megnőtt, hogy mekkora lett a végére?

2019. márc. 20. 10:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Nagyon nagy lett. Bizony rendszeresen rákérdeztek, hogy ikrek-e. :)
2019. márc. 20. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
:o Hát akkor lélekben felkészülök, hogy ez bizony nagyon kellemetlen lesz a végére...sőt, már pár hét múlva :(
2019. márc. 20. 11:51
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem is úgy volt mint az első válaszolónak.


Egyszer a férjem berágott és azt mondta, hogy "Sőt 3as ikrek!" Simán elhitték azt is.


Cipőt se tudtam már felhúzni a végén. Szerencsére tavaly októberben még nagyon jó idő volt. Lehetett papucsban járni.


Kitartást!

2019. márc. 20. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Amikor 19 hetes kismamaként mentem ultrahangra, megkérdezték, hogy a 26 hetes ultrahangra jöttem? Mondom nem. :) Szóval igen, nagy hasam volt. A végére hatalmas. A 38. héten született meg a kisfiam 3960 grammal és 54 cm-el. De én sosem mértem a haskörfogatomat.
2019. márc. 20. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Nem tudom hogy fogok mozogni nyárig, de mindegy ki kell bírnom. A haskörfogatomat előző terhesgondozás során mérték néhányszor, illetve én is magamnak az utolsó heteben, mert tudni szerettem volna, hogy még növekszik-e. Most pedig kiváncsiságból szintén megmértem és 4 cm híjján ugyanannyi, mint anno. :/
2019. márc. 20. 22:57
 6/6 anonim ***** válasza:
teljesen normális
2021. júl. 19. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!