Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 3hetes terhes vagyok. Tegnap...

3hetes terhes vagyok. Tegnap elkeztem barnázni. Elmentem dokihoz. Felírta az Utrogestan-t. Első terhesség. Félek hogy elveszítem a babát! Tervezett a pici. Tanácsok akinek volt már ijen!?

Figyelt kérdés

2019. márc. 22. 07:30
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
87%
Szedned kell ezt a 12. hétig, ez segít a megtartásban is! Ne görcsölj rá, minden rendben lesz!
2019. márc. 22. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim válasza:
87%
Én 21 hetes terhes vagyok, velem ugyan ez volt, első alkalommal pecsételő vérzésem volt, rá egy hétre erős vérzés görcsökkel. Én is Utrogestant szedtem 12. hétig, picur maradt, makk egészséges Kishercegnő. Ne aggódj, pihenj sokat, ne erőltesd meg magad, nem lesz semmi gond.
2019. márc. 22. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 A kérdező kommentje:
Annyira hálás vagyok a bíztatásér! Már kezdek lemondani róla mert az uh-n nemláttam semmit csak egy fehér áltálszó kört amiben valami fehér teli kör volt. Annyit hallottam a dokitól hogy 20mm nyálkahártya meg muttudomén. Pánikoltam nem figyeltem. Megkérdeztem hogy el e vesztettem. Aztmondta nem de nagyon pici nemlát semmit.
2019. márc. 22. 07:48
 4/37 anonim ***** válasza:
87%

Persze ilyenkor nem lát semmit csak a megvastagodott méhnyálkahártyát. Ez természetes! 1 hét múlva szikhólyag és petezsák rá megint 1 hétre embrió szívhanggal :) Nálunk így volt, de egy tanácsot fogadj meg NE parázz !!!

1-es voltam

2019. márc. 22. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
89%
Azt mondod 3 hetes, akkor meg nem is kesik a menszeszed nem?
2019. márc. 22. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
95%

3 hetes terhes? Akkor még kb. 1 heted van, hogy egyáltalán késsen a menstruáció. Vagy Te honnan számolod?

Amúgy én is szedtem az utrogestant, 14. hétig. Azért legközelebb figyelj arra, amit az orvos mond, lehet most nem pánikolnál annyira, mert mondhatott megnyugtató infót is.

2019. márc. 22. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 A kérdező kommentje:

Köszönöm neked! Sok puszi! Megnyugtattál!


De igen késik már 10napja

2019. márc. 22. 08:02
 8/37 A kérdező kommentje:
Naptár szerint 5hetes vagyok ha az utolsó menstruációt nézzük. Viszont az orvos 3hetet saccolt
2019. márc. 22. 08:03
 9/37 anonim ***** válasza:
72%

Akkor mar legalabb 5hetes terhes vagy.

Tartsd be az orvos utasitasait, pihenj, es nyugi. Ne stresdzelj...

2019. márc. 22. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
95%
Akkor a baba 3 hetes nem a terhességed. Kb 5 hetes terhes vagy. Én 5 hetesen szintén barnáztam egyik éjjel mikor pisiltem, reggelre rózsaszín lett rohantunk a kórházba. Semmit nem láttak csak megvastagodott méhnyálkahártyát. Kaptam utrogestant. Már aznap elmúlt a barnázás. Egy hét múlva 2mm baba volt szívhanggal :) Most töltöm a 8. hetem. Pár napja voltam UH-n akkor volt 13 mm. Ne aggódj, rendben lesz :) Elmúlt a barnázás?
2019. márc. 22. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!