Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van olyan koztetek aki nem...

Van olyan koztetek aki nem szedte egeszen 12 hetig az Utrogestant? Nem veszelyes korabban abbahagyni? Tobbi lent

Figyelt kérdés
Tobbszoros vetelo vagyok, 4+3hetes lehetem mikor lattam hogy barnazok rogton felhivtam a dokit es masnap mentem is hozza. Felirta az Utrogestant 200mg es minden este egyet fel kell helyezek. De nem irta fel csak 4 hetre. Tegnap voltam nala es azt mondta, hogy 9 hetesen ujra visszamegyek hozza hogy megvizsgaljon es ha minden rendben akkor leallunk az Utrogestannal. En mindenhol azt olvasom hogy 12 hetig szedni kell, o meg teljesen mast mond. Nagyon tanacstalan vagyok

2019. márc. 22. 08:44
 1/2 hani25 válasza:

Nem feltétlen kell 12.hétig szedni, én külföldön élek, itt beültetes napjàtól kellett szednem 10 napig duphastont és mindenkinek igy irjàk fel. Megmondom öszintén jobban örültem volna ha tovàbb szedhetem, de ez van. Szerencsére megtapadt a babó és ez a lényeg. Minden rendben lesz, erre kell fokuszàlni.

Jó babavàràst!

6 hkm

2019. márc. 22. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
1 szem utro semmire nem eleg, ezt csak lelked megnyugtatására kaptad. Olyan mintha nem is szednéd.
2019. márc. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!