Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyi gumicukrot esztek/etett...

Mennyi gumicukrot esztek/etettek varandosan?

Figyelt kérdés

2019. márc. 23. 18:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
84%
2 napja nekiestem egy csomagnak és egyszerre elfogyasztottam. Most 26 hetes vagyok. Legutóbb ilyen a 7. héten volt, akkor csak fél csomag fogyott, szóval azt hiszem ez nem olyan vészes arány :)
2019. márc. 23. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
91%
Semennyit, utálom a gumicukrot :D
2019. márc. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
19%
Elsö terhességemnél semennyit, ezidáig a mostaninál se. Egyébként se eszek, mert undinak találom, hogy lóból készül.
2019. márc. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
84%
Van tisztán növényi eredetű gumicukor is, ha ez szempont, mondjuk nekem tök mindegy, mert ki nem állhatom, mondjuk semmit sem szeretek ami édes, a gyümölcs kivételével és ez terhesen sem változott meg. Mindig mondták nekem is, hogy majd terhesen tuti kívánni fogom az édességet, de én, aki már gyerekként sem ettem se a palacsintát se a csokit, se semmilyen édességet, desszertet sem meg, a nutellával meg egészen konkrétan vallatni lehetne, várandósan is ilyen UFO ízlésű maradtam, zsigeri undor fog el mindentől(tán még jobban is mint előtte), ami édes. Ellenben veszettül kívánom a kovászos uborkát, leginkább a levét, azt az igazi, napon eletettet, nem a konzervált verziót, szabályosan folyik a nyálam utána, de hát ilyenkor nem érhető sehol el, így káposztával töltött almapaprikát, pepperónit és Jalapeno-t kajálok két pofára sajttal már vagy egy hónapja... Az első terhességemnél szerintem vagy 3 hónapig koviubin éltem, vágyakozva gondolok rá vissza.
2019. márc. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Semmi édeset nem tudtam megenni terhesen,kivétel a gyümölcsök. Az esküvőm napján lett pozi a teszt,az esküvői tortából alig tudtam enni egy picit. Nemhogy mèg gumicukrot :))


Cserèbe rengeteg csupaszbarackot ettem és birsalmát

2019. márc. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Semennyit.

Nem szerettem előtte sen, azóta sem

2019. márc. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Semennyit, nem vagyok oda érte
2019. márc. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Semennyit.
2019. márc. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Elotte nem ettem max evi 1x.

Most kb 2-3naponta egy kiscsomag

A haribobol a tukanos a kedvencem 😍

Ezen kivul barmi savanyu johet.

21hkm

2019. márc. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
#9, en is azokat szeretem 😂 Nem ettem nagyon sokaig dieta miatt egy csomo mindent, es most mindre modszeresen rakivanok 🙄 ilyen a gumicukor is :/
2019. márc. 24. 10:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!