Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Rá lehet valahogy venni a...

Rá lehet valahogy venni a pocakban lévő babát, hogy változtasson helyet?

Figyelt kérdés

23 hetes kismama vagyok,ilyenkor ugye még elég sok helye van a bébinek a tornázásra,az enyém mégis már 4-5 napja leköltözött a szeméremcsont feletti részre.Ez önmagában nem is lenne baj,ha nem nyomná állandóan a hólyagomat,ami ugye azzal jár,hogy folyton pisilnem kell.Viszont ami leginkább zavar,hogy néha sikerül úgy megküldenie a hólyagomat,hogy az már fájdalmas ill.állandóan úgy érzem,mintha a hüvelyemben rugdosna.Tudom,hogy nem rúghat ott,de gondolom a méhszáj környékét püföli,ezért sugárzik ki a hüvelyembe az érzés.

Már jópár napja ez megy és egyre kellemetlenebb.Arra lennék kiváncsi,hogy valamilyen módszerrel el tudnám-e csalogatni onnan 😁

Mondjuk ha rövid ideig háton fekve kispárnát tennék a fenekem alá,vajon működne?Vagy bármi egyéb praktika?Kérlek ne nevessetek ki,tudom h a terhességgel együtt járnak ezek a kellemetlen dolgok,de már egyre jobban szenvedek,jó lenne valami megoldás!



2019. márc. 23. 18:30
 1/5 anonim ***** válasza:
92%
A megoldást nem tudom, de majd ha kamasz lesz, bosszút állhatsz 😂 Én is szoktam mondani a lányomnak, hogy azért kell összepakolni a szobát, mert már a hasamban sem fogadott szót :)
2019. márc. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
93%
spinning babies gyakorlatok
2019. márc. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
93%
Kismama jógát kéne kipróbálnod. Az állítólag segít ilyenekben.
2019. márc. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
84%
A 35. hétig úgy forog ahogy akar. Nem hinnémn hogy egy pozícióban dekkol. De ha mégis, akkor se igazán tudsz mit tenni. Próbálkotzni persze lehet. :)
2019. márc. 24. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Állj négykézláb, úgy még több helye van, hátha helyet vagy pózt változtat
2019. márc. 26. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!