Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit csináljak? Nincs erőm

Mit csináljak? Nincs erőm

Figyelt kérdés
Sziasztok. Elvették a babánkat mert nem volt szívhangja. 8hetes voltam. Nagyon összetörtünk lelkileg viszont én jobban. Most azt érzem, hogy nincs erőm semmihez. Nem depressziós vagyok tudom csak lelkileg vagyok kimerülve. Hirtelen történt az egész és gyorsan. Fel sem fogtuk az hirt aztán hirtelen már a műtőasztalon voltam. Párom próbál nyugtatni meg mondja hogy menjünk el helyekre hogy ne bolonduljak meg ebbe az egészbe viszont tényleg azt érzem hogy nincs erőm semmihez. Mit tegyek? Segítenétek ti akikkel történt ilyen hogy vészeltétek át ezt? Köszönöm a válaszokat.
2019. márc. 25. 16:47
 1/5 anonim ***** válasza:
50%

8 hetes az nem baba, hanem embrió.

Ettől fuggetlenul reszvetrm. Azt tudom javasolni, ha jobban vagy, menj vissza dolgozni, hogy lekosson valami. Olvasgass, pihenj.

2019. márc. 25. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sajnálom!


Tesómék ugyanígy jártak. Amint lehetett újra teherbe esett a sógornőm és ma már 4 éves a tündéri kisfiuk.


Szerintem koncentrálj a következő babára. Vele minden rendben lesz.

Kitartást kívánok neked!

2019. márc. 25. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
72%
Sajnálom a veszteséged,sajnos ez depresszió.Pihend ki.Mást nem nagyon tudsz csinálni egy két hónap úrén azért mozdulj ki nehogy súlyosabb legyen
2019. márc. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sajnálom! Mi 3éve 16hetesen veszítettük el pocaklakónkat. Nagyon nehéz volt, sokat segített a kislányom, miatta nem zuhanhattam össze. Javaslom, hogy minnél előbb rázd meg magad és menj, csinálj mindenféle dolgot, amit lehet. Persze adj időt magadnak meggyászolni, de aztán csak előre szabad nézni!
2019. márc. 25. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat aranyosak vagytok. Ma már jobban érzem magam egy picit. Remélem jobb lesz naptól napra. Minden jot kívánok nektek!
2019. márc. 26. 09:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!