Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikortol gaz a mehnyak ertek?

Mikortol gaz a mehnyak ertek?

Figyelt kérdés

Sokat kemenyedek mostanaban ugyh megnezte a dokim a mehszajat huvelyivel. Teljesen zart viszont 3,9-rol 2,8-ra rovidult a mehnyak. Kaptam erre progi potlast meg noveljuk a magneziumot. Valakinek mar hasonlo? Tapasztalatok? Meg csak 24 hetesek vagyunk:(

Placenta termeszetesen total a mehszajon, centralisan🙄



2019. márc. 26. 09:53
 1/7 anonim ***** válasza:
18%

azannya! tolómérővel nézte?


1-2-3 (ujjyni) értékek szoktak lenni, az az általános, hogy azzal adják meg. nekem kezdetektől fogva (5 hetesen már) 2000-es volt a méhszáj, tehát 2 ujjnyi volt az alap indulási érték.

2019. márc. 26. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

Kedves első, ha hüvelyi uh-val nézik a méhszájat, egyértelmű h nem ujjnyiban fogja megadni az értéket :D inkább meg se szólaltál volna.


Kérdező, mit mond az orvos? Gondolom nonstop pihi, pláne hogy a placenta is a méhszájon van.

2019. márc. 26. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

2.


Csak Uh-on néztek engem is mégid ujjnyi volt a mrghatározás

A kiindulási értékem extra magas 5 cm volt csak megjegyezte h bombabiztos a méhszájam, sehova nem írta le



A foki ad pontos választ


De szeri tem a rövidülés az pihenést és óvatosságot indokol bármilyen mértéknél

2019. márc. 26. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Elso, koszi ezt a hasznos valaszt😅 huvelyi uh-val nezett nem kezzel...


Adott progi potlast, 5000mg magnezium/nap, sok fekves bar ha tovabbra is lesznek kemenyedeseim, intenziv mehmozgas akkor hiaba fekszem, csesztetni fogja a mehszajat meg a placentat is.. ugyh vettek is vert itt a korhazban(befektettek 1 hete tok mas miatt, ez csak egy kis raadas🙄). , h ha elkezdenek nagyon verezni akkor transzfuzio a sajat verembol. Hat szep kilatasok.

Ha nem javul a helyzet kapok infuziot is.

2019. márc. 26. 11:01
 5/7 anonim ***** válasza:

progi pótlást. 24 hetesen.

5000 mg Mg/nap ("A magnézium toxikussága, túladagolása napi 1000-5000 mg adagnál jelentkezik, tünetei hasmenés és túlzott álmosság napközben (drowsiness).")

oké.


Szerintem keress másik orvost.

2019. márc. 26. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Mehszaj elegtelenseg eseten mindenhol progeszteron potlast adnak eloszor megelozeskeppen.


Ilerterhesseg miatt alapon 2000mg-t kellett szednem eddig is, most lett megemelve. Kemenyedes ellen mindenhol ezt adjak, teljesen altalanos dolog. Es egyelore nem lett tole hasmenesem se egyeb tunet tehat nem erzem ugy h felre lennek kezelve

2019. márc. 26. 11:35
 7/7 anonim ***** válasza:

Kedves 5ös! 36. hétig kaptam progi injekciót azert hogy segítsen zárva tartani a méhszájamat. Napi 6 magnerotot ettem h ne legyen méhtevékenység de néha ezt megspékeltük egy kis mg infúzióval. Feküdtem mint a kisangyal és méhnyakat növesztettem.10 hetet bírtam ki 1.5 vagy az alatti méhnyakkal.

A kérdezőnek tuti jó orvosa van.

Kérdező azt hiszem egy másik kerdésedre válaszoltam már 😊

2019. márc. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!