Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ikerterhességnél mekkorák...

Ikerterhességnél mekkorák voltak a babáitok 11 hetesen?

Figyelt kérdés

Ma voltunk uh-n, egyikük 37, másik 40 mm, utóbbira azt mondta az orvos, hogy 11+1 hétnek felel meg.

Csak az zavart meg, hogy mindenhol ilyen 45 körüli értékeket láttam.

Tudom abba kellene hagyni a netezést már...

Egyébként jól vannak, mindent rendben talált.


2019. márc. 26. 17:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
29 33 31 mm esek voltak 3as ikrek
2019. márc. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
10hét 6naposan (múlt héten) voltak 41mm-esek. Ketten vannak! Szerintem ne aggódj, amíg a dokid nem mondja, nincs baj ;)
2019. márc. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen, köszönöm, hogy írtatok, bízom is az orvosban nagyon, és szerinte épp megfelelőek voltak, az egyikük már két hete is egy kicsit kisebb volt, de erre azt mondta, hogy nem baj. Meg azt, hogy nehéz is mérni ilyen korán, egy-két mm tévedés benne van.
2019. márc. 26. 20:56
 4/4 anonim ***** válasza:

11+6 naposan 56 57 58 mm-esek voltak. Kis orgonasípok 😊

De tényleg jobb, ha abbahagyod az ez irányú netezest, mert így szörnyű terhességed lesz. Élvezd inkább, hogy 2 pici élet cseperedik ott bent, és fókuszálj a pozitív dolgokra. Ha a baj jönni akar, az jön úgyis. Aggódással elűzni nem lehet, ezért felesleges is.

2019. márc. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!