Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Jobb oldali derékfájás 11....

Jobb oldali derékfájás 11. hetes ikerterhességnél mennyire ok?

Figyelt kérdés
Már pár hete fájdogál a derekam, de ez ma délután teljesen más! Határozottan jobb oldali elég erős fájdalom. Ahhoz tudnám hasonlítani, mintha a vesém fájna. Vettem be magne b6-ot és fekszek, de nem érzem, hogy javulna. Ugye más is volt így, nem komoly? Esetleg kinek mi vált be? Előre is köszönöm!

2019. márc. 26. 20:27
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem már a pozitív teszt előtt leszakadt a derekam. Azóta is fáj, és van hogy a lábamba is kisugárzik.

Valószínűleg minden ok, de majd a dokinak említsd meg. 🙂

17 hkm

2019. márc. 27. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Már a harmadik terhességemet csinálom végig, mindegyiknél borzalmasan fájt a derekam, most sem úsztam meg sajnos..Ez vele jár...Nekem lesugárzik egészen a sarkamig, és nekem is jobb oldalon..Szóval nyugalom. Ha mész a dokihoz, azért említsd meg, emiatt én nem mennék külön :)

2019. márc. 27. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Ma reggelre elmúlt szerencsére. :) Nagyon megijedtem, sokan riogatnak azzal, hogy ikrekkel semmi nem fog simán menni.. Azóta borzasztó parás vagyok :(
2019. márc. 27. 09:51
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia! Én most multam 20hetes ikres kismami nekem elejétöl fájt a derekam de a keresztcsontom is majd leszakadt. Azota ahogy nö a pocim néha a férjem segít felkelni az ágyból is. Ne aggodj normális. :)
2019. márc. 27. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Utolso vagyok még annyi h nekem védönö azt mondta a magneb6 addig jo ameddig hányingered is van..azota h én ezen tul vagyok magnesi citriciit szedek kifejezetten terheseknek valo, jo felszivodásu én most kezdem a 3x2t szedni belöle ez a max dozis h ne legyenek kora babák.
2019. márc. 27. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hú, ezt nem tudtam, a nagylánnyal is magne b6-ot szedtem (végig). köszönöm a tanácsot, rákérdezek az orvosomnál.
2019. márc. 28. 14:21
 7/7 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező. Milyen volt a terhesség ikres kismamaként? 😊 mi volt a szitu a derékfájással?
2023. júl. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!