Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan lehet nagy hassal...

Hogyan lehet nagy hassal alapvető dolgokat megcsinálni (cipőfelvétel, borotválkozás, fürdés, wc, lehajolás, alvás)?

Figyelt kérdés
Így hirtelen ennyi jutott eszembe,de biztos van több minden.Például ha én borotválom intim tájékon is,meg a lábamat is,a nagy hastól ez nem kivitelezhető,te hogyan csináltad ezt meg ? Wc-zés is elég érdekes lehet.Milyen gondokat okoz a nagy has a napi életritmusban ?
2019. márc. 27. 09:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Van, ami nehéz. Intim termlet borotválása vakon, érzésre, illetve tükörrel. Cipőfelvételnél én mindig úgy ziháltam, mintha a maratont futottam volna le, alig kaptam levegőt, ahogy előrehajoltam. Mondjuk alapból minden hajolással, guggolással járó dolog ilyen volt. Wc, fürdés sima ügy, ugyanúgy eléred magad mindenhol.
2019. márc. 27. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nekem ezek közül semmi nem okozott problémát nagy hassal. Cipőfelvétel pl. leültem, a egyik lábam felraktam a másik térdemre, majd cipő fel. Borotválkozás sem volt gond, igaz a végén már csak tapogatva, emlékezetből csináltam, ill. tükörrel. A lábam nem borotváltam soha, az epilátorral úgy oldottam meg, hogy terpeszbe ültem felhúzott lábbal, a hasam beengedtem a lábaim közé, és így mindenhol elértem a lábam. Wc-zéssel nem tudom mire gondolsz, ugyan úgy ültem le a wc-re mint nem terhesen, semmi extra. A lábujjkörmömet nem tudtam vágni, festeni, azzal pedikűröshöz jártam. A kocsiba ki-beszállás is ment, a kiírt napon még vezettem, simán elfértem a kormány mögött (mondjuk csak a mostani kocsinkban,az előzőbe már 36. héttől márnem fértem be, mikor az első gyermekem vártam).
2019. márc. 27. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Óriási hasam volt, folyton azt hitték, ikrek, de igazán csak az utolsó hónapban okozott komoly gondot.

Borotválkozni intim részen tükörrel se ment, mivel tényleg nem értem el (egyébként rövidebb a karom az átlagnál, a 3/4-es ujjú felsők nekem pknt jók hosszban, petite alkat vagyok).

Cipőfelvétel ment, csak nem esett jól hajolgatni.

Alvás - nem igazán aludtam a végén egyik gyerekkel sem. Felkészít a későbbi 3jszakázásra.

2019. márc. 27. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Cipőfelvételnél leülök, így is fáj kicsit ha hajlítgatom a lábam közel a hasamhoz, de még kibírható. Odalent nem borotváltam még terhesség óta (nem is nagyon nő), a lábamat nagyon nehéz, de még megoldható...Fürdéssel, wc-zéssel nincs különösebb bajom. A lehajolás borzalmas, pedig baromi ügyetlen kezdek lenni és mindent leejtek, ami után hajolgathatok/guggolhatok is. Ugye guggolni kéne hajolás helyett, de abból meg nehéz visszajönni :D És ha nem jut eszembe guggolni akkor hajolok sajnos. Alvás nálam változó, van, hogy semmi problémám vele, van, hogy kínlódom... Főleg az egyik oldalról a másikra átfordulás nehézkes, pedig muszáj, mert elgémberedek sokáig egy oldalon...
2019. márc. 27. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Cipővel küzdöttem, nyáron jobb volt, míg balerinát hordtam, és nem fűzőset.

Alvás nehezen ment :(

Borotválkozást teljesen elhagytam, átálltam gyantára, sokkal jobb, ajánlom.

Fürdéssel nem volt bajom, bár én zuhanyzós vagyok.

2019. márc. 27. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Egyikkel sem volt bajom, imádtam mindkét terhességemet. 😊
2019. márc. 27. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
70%
Én mindent meg tudtam csinálni, csak lassabban. Amikor mentünk be a kórházba szülni, még akkor is be tudtam kötni a cipőmet, pedig hatalmas hasam volt. Mivel. Nem egyik napról a másikra lesz olyan, hanem fokozatosan, így szerintem hozzá lehet szokni, és nem okoz gondot.
2019. márc. 27. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Mindent meg tudtam csinálni csak körülményesebb volt, főleg az intim szőrtelenítés... 😂 Volt, hogy sikerült jól megvágni magam. Ami rossz volt még a hajolás, de azt guggolással kiválltottam. Hozzá szokik az ember, mert nem egyből nézel ki úgy, mint aki lenyelt egy görögdinnyét. 😀
2019. márc. 27. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Hát volt ami nehézkesen, de azért mindent megoldottam, soha nem szorultam segítségre. Intim borotválás tükörrel gyönyörűen kivitelezhető. Cipőfelvételnél vagy hajoltam, vagy levegőt vettem, a kettő egyszerre nem ment :D Alvás kismamapárnával nekem nagyon jó volt, persze pisilni fel kellett kelni mindig, de egyébként aludtam az utolsó pillanatig. Fürdés, WC nem probléma.
2019. márc. 27. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Semmi nem okozott gondot, meg az intim terulet borotvalasa sem, en amugy sem vagyok olyan hajlekony, h lent lassam mint csinalok, max a szemeremdombot, de az meg ugyis egy majdnem egyenes felulet, egy dombocska, csukott szemmel is barmikor leborotvalnam :D
2019. márc. 27. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!