Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Én olyan ember vagyok, aki a...

Én olyan ember vagyok, aki a sima rákszűréstől is rosszul van. Terhesség alatt van annál rosszabb procedúra, (a vérvételen meg a szülésen kívül)?

Figyelt kérdés
2019. márc. 27. 15:58
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a méhszáj vizsgálat sem volt valami kellemes. Na meg igazából a szülés sem csak annyiból áll, hogy kinyomod a babát oszt jónapot.
2019. márc. 27. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
71%
Nincs. A kenetvetel hasonló még a rakszureshez. Ez a 36. Héten van
2019. márc. 27. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Méhszáj vizsgálat vagy amnioszkópia zárt méhszáj mellett... mind sokkal fájdalmasabb, mint egy kis rákszűrés
2019. márc. 27. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Mivel nincs kotelezo vizsgalat, csak kotelezoen felajanlando az egeszegugyi dolgozok reszerol (tehat nekik szolni kell, hogy igenybe veheted), igy megteheted, hogy csak a fajdalommentes hasi uh-kra mesz el, a huvelyi egyebkent is karos gyakorlat, ha egyebkent nincs gond, a rakszures eredmenye pedig varandossag es szoptatas alatt fals eredmenyt hozhat, igy en amostani gyerekemnel nem csinaltatom meg. Ezen kivul vervetel van, de azt sem kotelezo elfogadni, vercukorvizsgalatot pedig magadnak is vegezhetsz otthon.
2019. márc. 27. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
64%

Ha néznek méhszájvizsgálatot, akkor az elég fájdalmas... Nekem minden havi vizitkor nézik, de innen gyakoriról tudom hogy vannak kismamák, akiknek soha. De ezen kívül semmi extra.

De azért ha egy gagyi vérvételtől kikészülsz akkor lesznek problémák... a rákszűrést részben megértem de azért attól kikészülök mikor egy vérvételt egy felnőtt nő nem képes eltűrni.

2019. márc. 27. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nyugi, a végére megszokod.:)
2019. márc. 28. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hát, így lett egy egészségügyi diplomám, ami évek óta a polcon hever, mert azt mondták majd megszokom. Nem szoktam meg. Köszönöm a hozzászólásokat, így legalább tisztult előttem a terhesgondozás és felkészülök rá, hogy nem én leszek a nővérek kedvence.
2019. márc. 28. 10:33
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne görcsölj rá, nálam nem lehetsz rosszabb :D Vérvételeken szó szerint előtte napon végig hasmenésem volt, ott pedig ájuldoztam és sírtam. :) Már csomó vizsgálaton túl vagyok és szép fokozatosa hagyom el a félelmet is :) Már nem sírok a vérvételen... :D
2019. ápr. 1. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!