Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Masnak is fajdalmasan rugdos...

Masnak is fajdalmasan rugdos a babaja? 26hkm

Figyelt kérdés
Olyan mint ha a mehszajamat vagy a huvelyemet rugdosna.
2019. márc. 27. 16:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Fájdalmas csak akkor szokott lenni amikor a hólyagomat rugdossa, de mikor átfordul fejvégbe, akkor nem vészes. Igazából 2 napja talált az oldalamon egy pontot amit előszeretettel rugdos. Na most ez engem rohadtul tud csikizni, még éjszaka is felébredek rá :)

(Szintén 26. hét)

2019. márc. 27. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
32 hetes vagyok... 26 hetesen is nagyon fájdalmasan rugdosott, (nekem is a méhszájamat előszeretettel), de néha még mindig fájdalmas amit csinál :) Illetve annyi a különbség, hogy rugdosni már kevésbé rugdos, mert kevesebb a helye, de befeszít, valamit nyom, stb...Úgyhogy normális, ha fájdalmas.
2019. márc. 27. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

En tegnapig azt hittem hogy az eddigi rugasai voltak fajdalmasak... erre tegnap akkorát fordult hogy majdnem a könnyem is kicsordult...😅

Most vagyok a 34. hétben

2019. márc. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
26 hetesen még nem,de most 39 hetesen elég kemény, ha kinyomja magát. Csillagokat látok.
2019. márc. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!