Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy mondjam el apukámnak?

Hogy mondjam el apukámnak?

Figyelt kérdés

Sziasztok! :)


1év próbálkozás után sikerült a kicsi, és már elszeretnénk lassan mondani a többieknek is. Jelenleg édesanyám, férjem, barátnők tudják.

Édesapukámnak szeretnénk elmondani valami különlegesebb cuki/megható móddal... (Elváltak a szüleim és fater első házasságából a fiának van már gyereke így ő nagypapi:), viszont nem annyira közeli a kapcsolatom apával mint anyukámmal.)


(A sima terhes vagyok apa, nem jó :D )


Köszi nektek előre is!:)



#apa #kisbaba #nagypapa #baba bejelentés
2019. márc. 27. 16:18
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Tesomeknak mar 3 eves a gyerek igy nekem is mar nagypapa, mi ugy mondtuk el karacsonykor osszegyult a csalad es ajandekba apanak csinaltattam egy macit amin volt egy polo es kep nyomtatva.

Hamarosan jon a kovetkezo unoka es egy babamozis foto a kicsirol:) Nagyon meghatodott sirt is, kar nem videoztuk le.

2019. márc. 27. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ja es gratulalok es boldog babavarast :)


11 honapos kislany anyukaja

2019. márc. 27. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mi csináltattunk egy body-t, ezzel a felirattal, magyarul.: [link]
2019. márc. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!