Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A Véleményetekre vagyok...

A Véleményetekre vagyok kíváncsi. Lehet még baba? A többi lent

Figyelt kérdés

a ciklus.hu szerint márc. 17-én kellett volna megjönnie, előtte pár nappal már voltak kis görcseim, úgy éreztem hogy bármelyik pillanatban meg fog jönni. Olyan mensis görcseim voltak kb 1 hétig még utána (Beágyazódás lehetett?)


Átlagosan 31 naposak a ciklusaim, volt már hogy pár napot késett, de ennyit még sosem, azóta is érzem ezt a mindjárt megjön érzést, fel vagyok puffadva, mindjárt megjön érzés azóta is megvan. Állandóan megkívánok dolgokat, szagokra érzékenyebb lettem. A melleim március 23án kezdtek el fájni, azóta egyre jobban (főképp oldalt és felül) Az előző menstruációm febr.15-19 volt.

Március 21-én délután csináltam egy tesztet ami negatív volt (Amazon teszt).

A mai nap reggeli első vizeletből is csináltam tesztet (Gabriel) az is negatív lett.


Pénteken készülök nőgyógyászhoz menni, de addig is a ti véleményetekre lennék kíváncsi. Lehetséges a baba így is hogy negatív volt a teszt?



2019. márc. 27. 17:09
 1/10 anonim ***** válasza:

Visszagondolva nekem is ezek voltak az első jelek mint neked. Mindjárt megjön érzés mellfájdalom, és fáratság. Én 5 nap késésnél teszteltem de annyira halványka vot hogy kidobtam gondoltam hogy csak odaképzeltem. 2 nap múlva erősebb de még mindig halvány pozit teszteltem aztán másnap reggel már erős pozitívat teszteltem. 28-35 napos ciklusaim vannak.

De neked már 10 napja késik csak kénne valamit mutatni annak a tesztnek :/

2019. márc. 27. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

A fáradtság nálam is meg van olyan 3-4 napja, egész nap csak aludni szeretnék, de szerintem ez csak a tavaszi fáradtság lehet :/ úgy voltam vele hogy várok hétfőig a dokival, de már annyira ideges vagyok. Félek, hogy valami baj van.

A mensi előtt szokott lenni folyásom, mikor meg kellett volna jönnie azóta is van, fehéres krém szerű.

A Gabriel tesztet jobban átnéztem, oldalról csak a másik csíknak a helyét láttam, hogy ott kellene lennie. A másikat nem is néztem meg ennyire :/ valószínű mindegyik (kazettás) ilyen.


Olvastam, hogy valakinek a 8 hetes terhességet nem mutatta ki a teszt, de gondolom ez nagyon ritka :(

2019. márc. 27. 17:39
 3/10 Fiatallányka ***** válasza:

Szerintem még lehet egy esély azért,a tüneteim nekem is hasonlók voltak a legelején.

A ciklusaid a leírtak szerint elég hosszúak, és lehet később volt ovu is.

Szerintem vegyél jobb minőségű tesztet is és holnap reggel csinálj egy újat.

Predictor early, clearblue hamar mutatják.

Remélem baba lesz,irj majd!


31 hkm

2019. márc. 27. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Nem szeretnék még egy negatív tesztet. A tünetek alapján annyira rákészültem, hogy ma pozitív lesz :(

Nemsokára péntek van, addig még idegeskedek egy kicsit :/


Azért is próbáltam a Gabriel tesztet, mert arról csak jókat olvastam

2019. márc. 27. 18:40
 5/10 anonim ***** válasza:

Szerintem próbáld ki a facella tesztet az is jó az árához képest szerintem a legjobb. Ha nem bírod ki tesztelj egyet pénteken is.

Első voltam.

2019. márc. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teher..


Olvasd végig, ez az én "történetem" a kérdésben találod majd a folytatást is.


A baba végül nem maradt meg, az elejétől fura volt az egész, hiába késett már rég a tesztek negatívak, majd utána nagyon halvány pozitív, szinte rögtön másnap elkezdtem vérezni, görcsölni, végül spontán vetéléssel kitisztult...


Kívánom, hogy neked ne így legyen!

2019. márc. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Nagyon sajnálom, ne csüggedj, legközelebb összejön :)



Már nagyon rá stresszeltem a dologra. Igazából attól tartok hogy valami komoly baj van :(

2019. márc. 27. 19:16
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem csüggedünk, igazából 24 óránk se volt arra hogy örüljünk a hírnek hiszen már a pozitív teszt utáni másnap elkezdtem pecsételgetni, tudtam hogy baj van :( így bele se éltük még magunkat. Azóta újra próbálkozunk és legközelebb minden rendben lesz, érzem :)


A legbiztosabb, ha elmész a nőgyógyászhoz, ott majd kiderül mi lehet a háttérben és legalább megnyugszol.

2019. márc. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Nem tudom még olvassátok e ezt, de ma voltam nődokinál, átküldött ultrahangra és ezeket az eredményeket kaptam:

Uterus: 33,0 x 48,0 x 43,0 mm

Cervix: 24,0 mm

Endometrium: 6,00 mm


A doki azt mondta hogy teljesen jók a méreteim. " Egyenlőre a várakozás megengedett" Ha 2 hétig még mindig nem jön meg, vagy panaszaim lesznek azonnal menjek vissza.

Annyit tett még hozzá hogy 100 %ig még nem zárja ki a terhességet, de okozhatja a kimaradást a hormon, vagy a stressz. Azt mondta hogy ha úgy gondolom 1,5 hét után csináljak még egy tesztet itthon.


Legalább tudom hogy nincs semmi komoly bajom :) úgy hogy most várakozok, vagy megjön addig vagy nem :D

2019. márc. 29. 10:29
 10/10 o.blackhair.o válasza:
Mi lett végül?
2022. dec. 23. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!