Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Állandó fáradtság, álmosság...

Állandó fáradtság, álmosság mindig van terhesség elején?

Figyelt kérdés
Az első terhessegnél emlékszem hogy volt,csak már nem tudom mikor jelentkezett, most viszont 1 hete késik, nem érzem ezt a fáradságot. Lehet hogy később lesz csak vagy egyáltalán nem? Nem bánnám ha nem lenne csak eddig mindenhol úgy olvastam hogy mindenképp van.
2019. márc. 29. 13:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem egyáltalán nem volt
2019. márc. 29. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Minden terhesség más és más.
2019. márc. 29. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Azt tudom, weben kerestem példákat rá, meg itt gyakorin kutattam de valahogy mindenhol csak azt olvastam hogy mindenkinek volt. Az elsőnél pl 16. hétig hányingerem volt, azt most szívesen kihagynam. Csak ez a fáradékonyság volt egyöntetű. Azt hittem ez ilyen "kötelező" dolog a hormonok miatt.
2019. márc. 29. 13:40
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is ahány terhes nő, annyi tünet. Nem mindenkinél van fáradtság, ahogy hányás és kívánósság sem. Szerintem a tavaszi fáradtságnak több esélye van most ebben az időben.
2019. márc. 29. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az elsőnél nem volt, a másodiknál igen.
2019. márc. 29. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!