Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki az aki a napokban tesztelt...

Ki az aki a napokban tesztelt pozitívat? Mikor végeztétek el a tesztet, milyen erős volt? Ti hogy vagytok? Első, vagy többedik? Mikor mentek dokihoz?

Figyelt kérdés
Gondoltam megoszthatjátok ennél a kérdésnél az örömötöket:) tesztet is rakhattok fel :)
2019. márc. 29. 16:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Múlt héten csütörtökön, nagyon nehéz volt. Kicsit izgulok, sajnos ez a 4. volt :( Kedden voltam dokinál.
2019. márc. 29. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
9 nap késés után még negatív lett a teszt, mióta leálltam a fogamzásgátlóval, kb egy éve, azóta rendszertelen volt, így jó, mondom nincs pocaklakó... simán buliztam egy hatalmasat a 14.napon, a 16.napon meg már furcsáltam, hogy ennyit azért nem szokott késni, mi baj lehet csinálok egy tesztet és lám pozitív lett 😁😁😁 közepes erős volt a színe, a férjem annyira belelkesült, hogy megkért igyak sokat és csináljak még egyet, természetesen halványabb lett.. Mondtam neki majd a reggeli első pisivel megnézzük, hát kb erősebb volt a kontroll csíknál :D tegnap voltam nőgyógyásznál, és 7 hetes terhes vagyok :)
2019. márc. 29. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én három napja teszteltem pozitívat :) nagy az öröm, több mint fél évet vártunk rá,ami tudom, hogy semmi ahhoz képest, hogy másik éveket, de hát mégiscsak fél év. Én a nem várt napján teszteltem halványan és azóta minden reggel megismétlem, mert megnyugtat, hogy erősödik. Mivel nagyon rövidek a ciklusaim (23-25 nap) ezért még csak ma vagyok 14dpon, talán ezért nem olyan erős még mindig a második csík, mint a teszt csík, de egyértelműen ott van csak nem veri ki a szemet :))
2019. márc. 30. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tegnap nagyon halvány a már szép erős! 12. Dpon vagyok. Már 2x veteltem uh nagyon félek. Ultrogeston kupot kezdtem el használni mert így.beszeltuk meg a dokival! 2 het mulva megyek kedden dokihoz! Kicsit néha gorcsol a hasam alja de pihenesre elmulik. Remélem ez el fog múlni idővel. Ez a 4. Terhessegem, már van egy kisfiunk
2019. ápr. 1. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!