Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 20 hetes kismama vagyok....

20 hetes kismama vagyok. Hüvelybe nyomó érzésem van, vagy mintha le akarna szakadni az alsó felem. Hülyén hangzik, de tényleg ilyen érzés. Aggodjak?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 1. 15:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Orvosodat gondolom felhívtad, ő mit mond?
2019. ápr. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Beszéltem vele. Azt mondta, hogy többedik terhességnel előfordul ez az érzés, de vizsgálat nélkül nem tud biztosat mondani. Jövőheten megyek vizsgálatra, de aggodok. Tegnap sokat álltam, azóta érzem főként
2019. ápr. 1. 15:26
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát, nekem első terhesség, és 20-25. hét tájékától (vagy még talán előtte is) éreztem ilyeneket. Nem lett semmi baj belőle, orvos nem talált problémát. Szóval nem tudom ugyanarról az érzésről beszélünk-e, de nekem volt olyan, mint amit megfogalmaztál...
2019. ápr. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem ugyanez van,szintén 20.hét,3.gyerek,mellé keményedni is szoktam.Tegnap voltam a dokimnál,megvizsgált,és sajnos a külső méhszáj nálam elkezdett nyílni :/ Így sok pihenést mondott,semmi megerőltetés,magnézium,és a munkát abba kell hagynom,pedig ülőmunka.
2019. ápr. 2. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!