Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák, anyukák. Nektek...

Kismamák, anyukák. Nektek mikor kezdett látszódni a pocakotok?

Figyelt kérdés
24. Hétben járok, második baba. Kicsir zavar hogy az ismerősök még az anyósom se hiszi el hogy lassan 6 hónapos vagyok. Semmi mell feszülés, semmi hízás. Az uh.-n azt mondják minden rendben. Viszont én picit aggódom, az elsővel ilyenkor már volt pocak..

2019. ápr. 2. 11:43
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
72%

Teljesen mas lehet a fekvese, mashol tapado lepeny, mas iranyba nyulo hasizmok, de ugy latszik, “semmi” sem jo, en pl. az ellenkezojen aggodom :D :

https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhe..

2019. ápr. 2. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
53%
Ha itt nem írják le a válaszolók, hogy milyen alkatúak, akkor azzal nem sokra fogsz menni. A testesebb nőkön sokára látszik meg, míg a vékonyakon már a 3. hónapban is látszódhat.
2019. ápr. 2. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Nekem az elsővel 12. hét környékén már látszott, a másodikkal már 10-11. hetesen.
2019. ápr. 2. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
#1-es vagyok, jogos, 167cm/55 kilo vagyok.
2019. ápr. 2. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
163 cm és 47 kilóval kezdezdtem. Most vagyok 50 kg. 22 hetesen mentem az ultrahangra és még az orvos kérdezte meg hogy terhes vagyok-e egyáltalán.. Azért az nekem picit zavaró. Pedig nem bő ruhákba járok. 22 hetesen azt mondták pont 22 hetesnek megfelelő a biometriája.
2019. ápr. 2. 11:54
 6/17 anonim ***** válasza:
Testvérem barátnője testesebb alkat, neki olyan 4-5 hónaposan kezdett látszani. Anyukám meg 46 kilósan esett teherbe, 3 hónaposan már úgy festett, mintha jóval előrehaladottabb lenne.
2019. ápr. 2. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
74%
Nem tudom miért zavar, nekem se látszódott ilyenkor szinte semmi, 36. héten szültem, kb. 5 hónaposnak néztem ki, vékony vagyok, egy darab striám se lett, a hasam pedig két hét alatt ment vissza, ez inkább öröm, mint aggódás tárgya szerintem, a lányom teljesen normális súllyal született.
2019. ápr. 2. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Engem leginkább a magyarázkodás része zavar. "Jézusom mindjárt 6 hónapos vagy, eszel rendes? Hol a hasad? Biztos dohányzól,meg fogyózol." Meg a többi bugyuta kérdés meg feltételezés. (Amúgy nem dohányzom és nem is fogyózok. Csak úgy a félre értések elkerülése érdekében mondom.)
2019. ápr. 2. 12:23
 9/17 anonim ***** válasza:
En nem vagyok vékony testalkat, nagyon nem. De kb. 20.héttől olyan voltam mint egy dinnye 😂
2019. ápr. 2. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
33%
8 ja igen, hát beszólás az nálam is volt, szard le, magamban csak röhögtem a bálna anyukon, akik azon aggódtak, hogy eleget eszem-e, szülés után meg egész életében azon aggódhat, hogy hogyan néz ki a hasa.
2019. ápr. 2. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!