Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A gyermekünket várja és...

A gyermekünket várja és dohányzik?

Figyelt kérdés

Mai napon jóval elöbb hazajöhettem a munkahelyemről és amint belépek az ajtón az arcomba zúdul a cigifüst.


8.hónap végén van már és jópár alkalom volt amikor gyanús volt de mindig kimagyarazta magát, de ma nem tudta. Kiderult hogy folyamatosan a képembe hazudott.


Én nem dohányzók, sőt utalom így hamar megerzem de ezt nem tudom elfogadni és nem is engedem el mivel az egész terhesség alatt a képembe hazudott úgy hogy nem mellesleg meg imatkozunk hogy maradjon bent a baba mivel veszélyeztetett terhes a 28. Héttől és 2x is be kellet feküdnie 5-5 napra mert azthittek hogy megfog szülni...



Most jött el a pillanat hogy itt már leszarom hogy ő mit csinál de a babát nem.


A budos pi..aba hogy egy nő képtelen legyen a babát figyelni és ilyet csinálni



2019. ápr. 2. 15:35
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
66%

Teljesen igazad van ezzel kapcsolatban. Utálom s terhes dohányzó nőket.


Viszont azzal nem segítesz ha összevesztek. Akkor még a stressz is átragad a babára, nem csak a cigifüst

2019. ápr. 2. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
46%
Aki egyet is sziv azzal össze se jövök....
2019. ápr. 2. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 A kérdező kommentje:

1#


Igazad van de sajnos ezt nem fogom lenyelni. Nap mint nap megy az imátkozás hogy bent maradjon, csinálom azt a munkát amit utálok csak hogy stabil legyen nagyabol minden.


Ezt nem fogom elengedni a babat nem de ezek után őt ... el

2019. ápr. 2. 15:57
 4/35 anonim ***** válasza:
76%
En is elitelem a dohanyzo terhes noket. Nincs annal undoritobb amikor nem csak a sajat hanem a még meg nem szuletett gyermeke eletevel jatszik. Irhatja az eddigi problemakat is a cigi rovasara. Bar mar ne is haragudj de sok esze lehet ha veszelyeztetett es tovabb csinalja. Sokat erhet neki a gyereke elete. H mit csinalnek a helyedbe hat fogalmam sincs..... Sok ideget kivanok ehhez...
2019. ápr. 2. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
78%

Ő is akarta ezt a gyereket, amúgy? Hogy derült ki, h végig hazudott...? Most lebukott és bevallotta, h többször csinált már ilyet?

Veszekedhetsz vele, balhézhattok, de így csak még stresszesebb lesz és még többet árthat a gyereknek, mint eddig.

Házasok vagytok? Csak, mert írod h a babát nem engeded el, de Őt igen. Szíved-joga, de tényleg ez az egyetlen megoldás, hogy kidobod? Hétvégi apuka szeretnél lenni egyből? A gyereket azt hiszem 3 évig korig el sem viheted, csak az anyuka jelenlétében látogathatod stb. Mi lenne ha inkább megbeszélnétek, túllendülnétek ezen és a jövőre koncentrálnátok?

2019. ápr. 2. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 A kérdező kommentje:

Ahogy írtam rengetegszer éreztem de mindig kimagyarazta magát és én meg elhittem mert ennyire idióta nem lehet valaki.


Neharagudj de úgy tudom (javits ki kérlek ha tévedek) hogy ebben a helyzetben amit levazoltam nagyon rossz a babának az amit csinált. Szóval kérlek felejtsük már el ezt hogy megbeszelni a 8. Hónap végén.


Nem beszélek még semmit se, bármi baja lesz a babának arról mit tehetek én vagy hogyan tegyem ezt semmissé? Az ilyen embert ha csak olvasok ilyet a budos pi..aba küldöm el, itt sem teszek máshogy.

2019. ápr. 2. 16:22
 7/35 anonim ***** válasza:
67%
Mar bocsanat, de a parod egy undorito, agyatlan p..sa! Veszelyeztettet terhes es dohanyzik, hat szules utan en az ilyet felkenem a falra. Magaval csinaljon amit akar, de hogy mar a meg nem szuletett gyereke egeszseget is veszelyezteti, az ilyen nem anya!
2019. ápr. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
50%
Fuh, dühítő az ilyen. Szereti egyáltalán a babáját? 40 hetes terhes vagyok+ van egy kislányom. Én a passzív dohányzástól is rettegek. Azt utálom, ha megyek nyugisan az utcán megelőz valaki és végig rám és a kislányomra fújja a cigifüstöt, és még ránk is pöcköli a hamut. Nekünk kell megállni és megvárni, hogy odébb álljon. Fene vinné el a büdös cigiseket! Ne veszélyeztessen mást a káros szenvedélye miatt!!!!
2019. ápr. 2. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
84%
Hát figyelj, nálunk bizonyos asszonyok bagóznak mindig nagy pocakkal a kórház előtt hálóingben meg köntösben. Gondolom, azok se véletlenül vannak befektetve. Aztán meg szülik a koraszülött, bandzsa, debil kölyköket... Megmondhatod a csajodnak, hogy ügyesen dolgozik azon, hogy ez a baba is olyan legyen. Komolyan mondom, undorító.
2019. ápr. 2. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
50%

Azon kívül, hogy eláztatod a párodat (jogosan)

mi is a kérdésed? Mert arra még nem jöttünk rá.

2019. ápr. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!