Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Éjszakára sportmelltartó...

Éjszakára sportmelltartó egészséges?

Figyelt kérdés
Fájó mellek miatt gondoltam beválhat. Valaki aludt már így?

2019. ápr. 2. 20:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Szoktam én is.Szerintem nem gond...az is hülyeség,hogy megereszkedik,ha sokat hordassz melltartót.
2019. ápr. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Elég nagyok a melleim, főleg, hogy terhes lettem, meg vannak duzzadva azóta még jobban, és szeretek hason, oldalt aludni. Csak nagyon érzékenyek is lettek, meg dörzsöli a hálóing is. Ezért gondoltam.
2019. ápr. 2. 20:37
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is aludtam így, kényelmes volt.
2019. ápr. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is terhes vagyok és azóta mindig van alattam valami éjjel.Nem sportmelltartó hanem ilyen kis top. Nélküle dörzsölődik nekem is.Már az is fáj ha fürdés után ráteszem a törölközőt
2019. ápr. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egészséges. És bizony a plasztikai sebészek is ajánlják, mert pont hogy segít késleltetni a megereszkedést. Szóval hord csak bátran!
2019. ápr. 3. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is szoktam benne aludni, de amikor feszül a cici, úgyhogy majd szét durran, sajnos semmi nem segít. Én olyankor általában levetkőzök és kitakarózok éjjel, mert még az is fáj, ha rá gondolok, hogy valami hozzáér.
2019. ápr. 3. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is próbáltam de 1 percig nem tudtam magamon hagyni annyira fájt még attól is ☹️ ha megfordultam fájt ha volt rajtam melltartó akkor is fájt, így maradtam melltartó nélkül egy darabig utána vettem szoptatósat na az bevállt. Kísérletez neked melyik a jobb.
2019. ápr. 3. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!