Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek volt már vetélése,...

Akinek volt már vetélése, nyugodt tud maradni?

Figyelt kérdés
Tavaly missed ab volt a 9.heten. Semmit nem éreztem, csak azt, hogy elmúlt minden terhességi tünetem. Sima uh-ra mentem, ahol már nem volt szívhang. Most újra terhes vagyok. 8hetes. Egyszerűen rettegek, hogy rendben van-e minden. 10 hetesen kell mennem újabb uh-ra, pont átlépem ugye a 9 hetet... annyira stresszelek, szívem szerint legalább hetente mennék, hogy megnyugodjak. 7. heten egyfolytában émelyegtem, most mar napok óta semmi. Ti hogy vészeltétek ezt át?

2019. ápr. 4. 07:53
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Foglald le magad, ne olvasgass itt. Tenni nem tudsz semmit, hiába stresszelsz rajta.
2019. ápr. 4. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
0%
Ne gondolj ilyenekre mert tényleg bevonzod!! Nyugi minden rendben lesz :) ez a babóca titeket választ szüleinek :)) Majd meglátod :)
2019. ápr. 4. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Eddig 3 vetelesem es 2 kemiaim volt. Most 9 hetes vagyok de nagyon sokat aggodom foleg hogy eleg sokat faj a hasam. Tegnap voltam az orvosnal minden rendben van, szepen fejlodik.

Szerintem azok akik mar ateltek egy vagy tobb vetelest egyszeruen keptelenseg nyugodnak maradni. A retteges minden nap elotor bennunk es barki barmit is mond igazan akkor fogunk megnyugodni ha mar a kezunkben lesz a babank.

2019. ápr. 4. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem ez természetes, hogy aggodsz.

Tavaly nekem is volt egy rosszul fejlödő terhességem 7.hetesen vége lett. Most ujra terhes lettem, 5hetesen 1 petezsak volt, 7hetesen 2 szivecske pulzalt, 9hetesen mar csak 1 szivecske a kissebbik elhalt. lassan töltöm a 11.hetet de az aggodalom nem mulik.

Talan annyi nyugtat, hogy tavaly semmit nem éreztem, most meg egészen a 10.hetig olyan rosszul voltam.. Enni is alig ettem. Most jobban vagyok, étvágyam is jobb. És persze lehet semmi baj, deén is aggodom. És én 12hetesen megyek legközelebb.. Félek hogy a babámnak ne legyen baja, és bizom benne hogy a kisebbik felszivodott és nem okozott bajt!


Szoval aki ilyeneket nem élt át, nem is tudja milyen érzés ez..

2019. ápr. 4. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Szerinted? 2 kémiai 2 vetéles után kb 10 percenként járok a wc-re ellenőrizni vérzek e.
2019. ápr. 4. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Drága kettes! Segíts már kivonzani a progeszteron hiányomat. Mert ha hiszem, ha nem az van.
2019. ápr. 4. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tavaly volt egy elhalt terhességem. Bár nekem csak 2mm petezsákot látott, rá pár napra már semmit és magától elment. Most újra babás vagyok ráadásul progeszteron hiányom is van és mondanom sem kell, hogy mennyire parázok. Tegnap voltam UH-n. Nagyon aggódtam az utóbbi két hétben mert kezdenek elmúlni a terhességi tüneteim. De tegnap mikor megláttam a babát minden aggódalmam elszállt :) Hallottam ahogy ver a kis szíve. Sajnos éppen aludt és nem tudtuk felkelteni így mozogni nem láttuk de már mindene megvolt. Pont 10 hetes voltam tegnap. Két hét múlva genetikai UH, így addig azon fogok aggódni, hogy egészséges e. Innentől kezdve egész életünkben aggódni fogunk értük :)Egyébként a dokim mondta, hogy teljesen természetes, hogy kezdenek elmúltni a tünetek, hiszen lassan átlépek az első harmadon. Egyébként 8 hetesen is enyhültek a tüneteim pár napig aztán visszajöttek erősebben, lehet nálad is ez lesz. Ne aggódj. Drukkolok, majd írd meg mi volt a 10 hetes UH-n. :)
2019. ápr. 4. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt egy korai vetélésem, akkor azt hittem, vége a világnak! Aztán a következő terhesség rendben zajlott, bár végig izgultam az egészet! Először vetéléstől féltem, majd koraszüléstől, aztán hogy lesz valami gyógyíthatatlan gyerek betegsége...

Most inkább azon aggódom, hogy a nyakamon marad, mert túl jól érzi itthon magát 24 évesen a "mama hotelban"!😁

2019. ápr. 4. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Szeptemberben 11+3naposan elkezdtem vérezni. Irány a kórház de semmit nem kaptam. Másnap visszahivtak uh-ra, ahol kiderült hogy szabálytalan a petezsàk és csak embrió csomók láthatóak. Ez volt csütörtöki nap. Hétfőre kaptam műtétre időpontot. Péntek reggel elontott a vér és mentővel kellett bemennem a kórházba. Februárban kiderült hogy újra kismama vagyok. Ma vagyok 11hetes. Március 22en voltam uh-n. Minden rendben volt. De azóta is aggódom minden nap. Vettem szìvhangfigyelőt de még nem találom. Majd 16an megyek 12hetes uh-ra. Addig pedig nyugtatom magam hogy minden rendben van.

Szedek amúgy utrogestant, elevitet és magnosolvot.

Boldog babavárást.

2019. ápr. 4. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Kedves utolso. 4es válaszolo vagyok. Majdnem egyidősek vagyunk. Holnap leszek 11hetes. 22.én voltam énis 9hetesen UHn. És15.én megyek genetikaira. Most akarok beszerezni egy szivhangfigyelőt ami talán majd nyugtat kicsit. Persze ilyen korán lehet még semmit nem hallok de proba szerencse. Tulságosan is aggodalmas vagyok! A szeméremcsontnál nézted amugy? Olvastam hogy ott kell figyelni a baba szivet!

Boldog Babavárást neked is!

2019. ápr. 4. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!